Okna Team Icon

ocena gwiazdki 4.89 / 5.00

Szkło to trend, który od kilku sezonów króluje niepodzielnie w dziedzinie współczesnej architektury nowoczesnej. Okna pełnią dziś nie tylko funkcję ochronną i izolacyjną. Coraz częściej traktuje się je jako przegrody budowlane mające za zadanie przyjmować jak największą ilość światła. Priorytetem jest, by były one możliwie jak najbardziej transparentne oraz lekkie. Okna Team Icon w 100% spełniają to zadanie. Ich konstrukcja jest pozbawiona listwy przyszybowej, dzięki czemu sprawia wrażenie, iż mamy do czynienia z zupełnie gładką powierzchnią. Od zewnątrz, widoczne są natomiast jedynie lekko podkreślone kontury. Okna mogą zostać zamontowane na trzy różne sposoby – ich rama może być widoczna całkowicie, częściowo lub niemalże w 100% ukryta, co daje ogromną swobodę aranżacyjną.

Okno TEAM Icon - budowa i konstrukcja

Opisywane okna, w każdym z dostępnych wariantów, bez względu na wybraną funkcjonalność, zachowują szerokość profili 100 mm. Mamy z nią do czynienia zarówno w przypadku modeli w wariancie rozwierno – uchylnym, z ruchomym słupkiem, jak i ze szkleniem stałym. Dzięki temu, nawet jeżeli w jednym budynku zostaną zastosowane różne wersje systemu, całość będzie się prezentowała niezwykle spójnie.

Jeszcze do niedawna, w większości projektów architektonicznych dominowała stolarka okienna z wyraźnie podkreślonymi skrzydłami. Okna Team Icon zrywają z tą tradycją. Ich skrzydła są niewidoczne od zewnętrz, a zastosowana tu technologia STV pozwala na zachowanie stabilności i lekkości (opiera się ona o klejenie szyby do profilu na sucho, z zastosowaniem dwustronnej taśmy klejącej).

Okno TEAM Icon - właściwości użytkowe

Wspomniane już, wąskie profile okien Team Icon sprawiają, że do wnętrza wpada znacznie więcej naturalnego światła niż ma to miejsce w przypadku klasycznych, stosowanych dotychczas, rozwiązań. Przed uciekaniem gromadzonej energii cieplnej chroni natomiast technologia IKD zapewniająca termoizolacyjność na wysokim poziomie. Jako że jedna z komór profili jest wypełniona specjalną pianką izolacyjną, ochrona cieplna jest skuteczna w każdej sytuacji.

Okno TEAM Icon - zalety

Gładka powierzchnia od wewnątrz, a powłoka acrycolor od zewnątrz to rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w modną w ostatnim czasie, minimalistyczną estetykę. Nie bez znacznie jest tu także możliwość tworzenia imponujących, jednolitych przeszkleń rodem z najlepszych magazynów wnętrzarskich.

Oceń ten produkt

Twoja ocena:
Team-Plast logo

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Zapytaj o Okna Team Icon

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Team-Plast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Więcej produktów Team-Plast