Szukaj w Oknotest.pl

reklama
Oknoplast Łańcut producent okien i drzwi balkonowych logo
Oknoplast Łańcut


O firmie

Jesteśmy pierwszą na Podkarpaciu i jedną z pierwszych w Polsce firm w branży okiennej. Nazwa zastrzeżona w Urzędzie Patentowym. Zachowaliśmy statut średniej, rodzinnej firmy, dlatego łatwiej jest nam być elastycznym na wszelkie potrzeby Klientów.

Można powiedzieć, że się specjalizujemy w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji indywidualnych. Dużym firmom, nastawionym na seryjną produkcję przychodzi to trudniej i często nie podejmują się realizacji jednostkowych. A my lubimy wyzwania zwłaszcza gdy na początku pada pytanie ...czy da się to zrobić...

Posiadamy nowoczesny park maszynowy ale tak naprawdę w wielu przypadkach liczą się umiejętności manualne i fachowość ludzi. Śledzimy wszelkie nowości techniczne, wdrażamy je do produkcji i na bieżąco się szkolimy. Technika dużymi krokami idzie do przodu.

Okna są często inwestycją na całe życie. Budując nowy dom lub remontując stary, stajesz przed ważna decyzją. Jeżeli przywiązujesz wagę do stylu, komfortu mieszkania oraz oszczędności kosztów dzięki efektywnej izolacji termicznej, wybierając okna firmy „OKNOPLAST”, podjąłeś właściwą decyzję.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna PCVOkna aluminioweOkna dachoweOgrody zimoweDrzwi zewnętrzneDrzwi wewnętrzneBramy garażoweŻaluzje, rolety, markizyParapety wewnętrzne, zewnętrzneMontaż/serwis okien i drzwi

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 15:08:13
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024