Szukaj w Oknotest.pl

reklama
Sokółka producent okien i drzwi balkonowych logo
Sokółka


O firmie

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi. Stoi za nią nie tylko ponad 40-letnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania. 

W roku 2006 firma stała się częścią międzynarodowej grupy INWIDO AB, która skupia producentów stolarki otworowej w wielu krajach Europy i jest jednym z największych producentów na rynku Europy północnej. Naszą misją jest produkcja okien o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów. Dążymy także do zbudowania marki, która będzie „pierwszym wyborem” dla klienta ostatecznego, architekta i developera w zakresie okien i drzwi drewnianych. 

Naszą wizją jest zdobycie pozycji niekwestionowanego lidera na rynku konsumenckim dostarczając nowoczesne, innowacyjne i przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Dążymy do doskonałości poprzez silne zorientowanie na potrzeby klienta ostatecznego, a także zapewniając stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników.


Zakres świadczonych usług

ProdukcjaSprzedaż hurtowaSprzedaż detaliczna
Okna drewnianeOkna aluminioweDrzwi zewnętrzneDrzwi wewnętrzne

Data ostatniej aktualizacji danych w zakładce firmy 2021-04-16 15:42:09
Dane nieaktualne? Załóż konto i zaktualizuj je!

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024