Producent okien Budtrans

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Budtrans lokalizacja firmy - mapa

Krzywoustego 54/2
70-315 Szczecin
Polska zachodniopomorskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Firma Budtrans z siedzibą w Szczecinie jest autoryzowanym przedstawicielem producenta stolarki okiennej Schüco. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór drzwi i okien PCV oraz o profilu aluminiowym takich firm, jak Aluprof czy Schüco. Zajmujemy się również sprzedażą żaluzji fasadowych, rolet wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych osłon okiennych, takich jak żaluzje, verticale, moskitiery czy markizy.

Wykonujemy również ogrody zimowe. Świadczymy również usługi montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i współpracujemy z większymi inwestorami, podejmując się większych zleceń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produktów i usług. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem handlowym.

Zapytaj o okna Budtrans

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Budtrans w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.