Producent okien Dako

ocena gwiazdki 2.80 / 5.00
Dako lokalizacja firmy - mapa

Al. Piłsudskiego 88
33-300 Nowy Sącz
Polska małopolskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Marka DAKO stworzona przez braci Studzińskich w 1994 r. to dzisiaj firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium oraz rolet zewnętrznych i bram garażowych.

Kompleksowa oferta firmy obejmuje wysokiej klasy produkty, których jakość potwierdzają zarówno liczne badania i certyfikaty, jak i zadowoleni użytkownicy naszych produktów. Nasze rozwiązania od lat skutecznie dostarczamy klientom na całym świecie poprzez profesjonalną sieć dystrybucji.

Fabryka DAKO to nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 26 300 m2 wyposażony w najnowsze maszyny do produkcji i obróbki stolarki wraz z bogatym zapleczem obejmującym m.in. malarnię proszkową, lakiernię i i okleiniarrnię profili z laboratorium badawczym. Nad jakością produktów czuwają pracownicy produkcji oraz rygorystyczna kontrola jakości prowadzona na każdym etapie produkcji i obejmuje także pakowanie produktów z zachowaniem najwyższych standardów ostrożności i bezpieczeństwa

Transport produktów odbywa się przy użyciu własnej floty transportowej wyposażonej w nowoczesne windy i wózki rozładunkowe. Sprawne dostawy wspomaga system powiadomień o terminach rozładunku (mail, SMS).

Podstawą każdej sprawnie działającej organizacji są ludzie. Zespół DAKO to profesjonalna kadra sprawdzonych, doświadczonych specjalistów. Wsparciem ich pracy są nowoczesne, intuicyjne programy do przygotowania wycen i specyfikacji produktów, które znacząco usprawniają proces zamówień.

Zespół ekspertów zajmujących się poszczególnymi grupami produktów czuwa nad ich jakością i rozwojem wspierany przez kreatywny i elastyczny marketing. Wspólnie działamy.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE, który w wskazuje zgodności produktu z prawem Unii Europejskiej. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska produkty i poszczególne ich elementy poddawane są odpowiednim badaniom zgodności i certyfikacji (m.in. ift rosenheim). W ten sposób mamy gwarancję, że oferujemy naszym klientom produkty sprawdzone i bezpieczne, których jakości jesteśmy pewni.

Bierzemy odpowiedzialność za cały proces powstawania naszych wyrobów, jesteśmy pewni, że zachowają swoje właściwości techniczne i będą bezproblemowo funkcjonować przez długie lata, dlatego także na wszystkie produkty udzielamy gwarancji.

Zapytaj o okna Dako

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Dako w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.