Producent okien Eko-Okna

Ocena firmy: ocena gwiazdki 3.70 / 5.00
Eko-Okna logo miniatura
Eko-Okna lokalizacja firmy - mapa

ul. Spacerowa 4
47-480 Kornice
Polska śląskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Eko-Okna to jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Tym, co wyróżnia nas pośród konkurencji jest wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, a także umiejętność dostosowania oferty do oczekiwań klientów i zmieniających się trendów.

W naszej ofercie posiadamy 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych, wykonywanych z PVC i aluminium. Ciągle rozwijamy gamę naszych produktów.

Idziemy naprzód, sięgamy dalej

Utrzymujemy pozycję lidera

Kolejny raz nasza firma rozpoczyna nowy rok z pozycji lidera w branży. Ogólnopolskie Forum Stolarki przyznało nam wyróżnienie podczas Gali Liderów Stolarki 2019. Eko-Okna jest niedościgniony jeśli chodzi o sprzedaż okien tworzywowych. Wyróżnienia przyznano w oparciu o rzeczywiste wyniki sprzedażowe.

Diament Forbesa 2020

Początek roku niesie ze sobą same dobre wieści. Magazyn Forbes poinformował nas, że nagrodzono nas wyróżnieniem „Diament Forbesa 2020”. W rankingu prezentowane są firmy, które w ciągu ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększały swoją wartość.

Eko-Okna S.A. udziela gwarancji na wszystkie swoje produkty. Długość okresu gwarancyjnego zależy od jego typu. Na okna udzielamy 5, a na drzwi i rolety 2 lata gwarancji.

Zapytaj o okna Eko-Okna

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Eko-Okna w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.