Producent okien JOCZ

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
JOCZ lokalizacja firmy - mapa

ul. Ratuszowa 38
11-520 Ryn
Polska warmińsko-mazurskie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

Nasz zakład produkcyjny poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych zapewnia szybką realizację najbardziej nietypowych zleceń naszych Klientów. Natomiast wdrożone wewnątrzzakładowe procedury zarządzania jakością połączone z faktem poddawania się okresowym badaniom przeprowadzanym przez polskie instytucje, nadzorujące jakość materiałów budowlanych, dają Państwu pewność, że wyroby sygnowane znakiem JOCZ są najwyższej jakości.

Nie interesują nas rekordy i rankingi co do ilości m2 wyprodukowanej stolarki itp. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego codzienne zadowolenie z użytkowania naszych wyrobów oparte na bezpieczeństwie, energooszczędności, trwałości, łatwości użytkowania i wzornictwie naszej stolarki.

Dzięki własnej sieci biur handlowych możliwe stało się bezpośrednie dotarcie do ostatecznego Klienta i rozpoznanie jego potrzeb. Ciągłe szkolenia personelu biur handlowych oraz ich nowoczesne informatyczne wsparcie umożliwia naszym Klientom dokonywanie niczym nieskrępowanych wyborów wariantu zamawianej stolarki.

Pomiary, doradztwo, produkcja, transport i montaż czyni ofertę Przedsiębiorstwa JOCZ komplementarną i zaspokajającą najbardziej wyszukane oczekiwania.

Postawiliśmy na nowoczesność, która oznacza dla nas również ochronę środowiska. Praca i zaangażowanie wszystkich pracowników Przedsiębiorstwa „JOCZ” w ekologię doprowadziły do wdrożenia systemu powtórnego wykorzystania odpadów produkcyjnych, przez co z dumą możemy twierdzić, iż nasze wyroby, jak i stosowane technologie są w pełni ekologiczne.

Zapytaj o okna JOCZ

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz JOCZ w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.