Producent okien PAMO

ocena gwiazdki 2.00 / 5.00
PAMO lokalizacja firmy - mapa

ul. Kolejowa 6
38-700 Ustrzyki Dolne
Polska podkarpackie

Oceń firmę i jej produkty

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
  • Produkcja okien PCV
  • Produkcja okien drewnianych
  • Produkcja okien aluminiowych

PAMO to spółka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości stolarki z drewna, PCW oraz aluminium. Nowoczesne technologie, oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście do klienta stanowią o sukcesie firmy. Systematyczny rozwój spowodował, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, firma stała się organizacją ogólnopolską. Sieć sprzedaży obejmuje kilkanaście punktów na terenie całego kraju. Ponadto firma działa na rynkach zagranicznych. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Ustrzykach Dolnych, gdzie znajduje się biuro zarządu oraz nowoczesne hale produkcyjne.

PAMO stara się prowadzić biznes w myśl zasady, że zadowolenie klienta jest pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu firmy. W celu kompleksowej obsługi klientów firma zapewnia profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny pogwarancyjny.

Jesteśmy jednym z liderów na Podkarpaciu, a lokalizacja naszych oddziałów sprzedaży w 20 miastach Polski jest dowodem na ciągły rozwój firmy. Dzięki temu dotarcie naszych fachowców i kadry doradców do Państwa nie stwarza najmniejszego problemu.

Zapytaj o okna PAMO

Napisz do producenta okien

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PAMO w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.