Szukaj w Oknotest.pl
reklama

AL-TECH Aliplast Star
Okna i drzwi balkonowe

0

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe ALIPLAST STAR, to linia produktów przeznaczona do stosowania w każdym przypadku, gdy wymaganiem lub oczekiwaniem nabywcy jest  wysoki poziom izolacji termicznej.

Konstrukcje rekomendowane do budynków niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji. Przekładka termiczna kształtowników okiennych o głębokości 45 mm, wykonana z solidnych i sprawdzonych materiałów dzięki czemu stanowi niezawodną barierę ciepłochronną. 

reklama

Wkład izolacyjny w ramie skrzydła oraz ramie ościeżnicy zapewnia doskonałą ochronę przed startami ciepła całej konstrukcji. Większa od standardowej głębokość osadzenia oszklenia ogranicza wartość liniowego mostka cieplnego na styku szkła z profilem aluminiowych wpływając na polepszenie właściwości termicznych i konstrukcyjnych.

Rozwiązaniem godnym uwagi w aluminiowych oknach i drzwiach balkonowych ALIPLAST STAR jest innowacyjny system odprowadzenia wody z konstrukcji, w którym brak jest widocznych elementów zaślepiających otwory odwodnieniowe.

Kształtowniki okienne ALIPLAST STAR dostępne są w pełnej gamie kolorystyki palety RAL, (Qualicoat 1518), kolorach strukturalnych, drewnopodobnych Aliplast Wood Colour Effect, (Qualideco PL-0001), a także powłokami anodowanymi oraz bikolor.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy AL-TECH.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.