Drzwi unoszono-przesuwne HST HST EvolutionDrive w Rankingu Okien

0 punktów
Zdjęcia oraz poniższe informacje pochodzą ze strony www.avante.pl

Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST EVOLUTIONDRIVE w doskonały sposób powiększają przestrzeń pomieszczeń i dostarczają do wnętrz bardzo dużo naturalnego światła. Dodatkowo łączą wnętrze domu z tarasem czy ogrodem. Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST EVOLUTIONDRIVE, to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, z gwarancją doskonałego wyglądu, wygody i bezproblemowej obsługi.

Produkt można z powodzeniem stosować do każdego rodzaju budynku jednorodzinnego, jak i komercyjnego, co daje praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Możliwość tworzenia ogromnych konstrukcji do 6 metrów szerokości, w których części ruchome przesuwa się bez żadnego wysiłku. W czasie obrotu klamki skrzydła unoszą się nad ościeżnicę i dopiero wtedy możliwe jest ich przesuwanie – dzięki temu drzwi są niezwykle odporne na włamanie, bowiem przesunięcie opuszczonego skrzydła jest praktycznie niemożliwe.

Konstrukcje można dodatkowo wyposażyć w napęd elektryczny sterowany pilotem, co daje wygodę i wyjątkowy komfort użytkowania. 

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz drzwi tarasowych unoszono-przesuwnych HST EVOLUTIONDRIVE:

System

Salamander

Ilość komór

5

Ilość uszczelek

2

Głębokość zabudowy

194 mm

Grubość zespoleń szyb

do 48 mm

Okucia

Siegenia

Wzmocnienie ramy

zamknięte

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Avante logo

Eugeniusza Kwiatkowskiego 6
82-300 Elbląg
Polska warmińsko-mazurskie

Zapytaj o ten produkt firmę Avante

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Avante w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Avante w Rankingu Okien

Arcade

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Eforte

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Elegant

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

SL 82

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST 476

0 punktów
0 konstrukcji w Rankingu Okien