Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Avante HST EvolutionDrive
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST EVOLUTIONDRIVE w doskonały sposób powiększają przestrzeń pomieszczeń i dostarczają do wnętrz bardzo dużo naturalnego światła. Dodatkowo łączą wnętrze domu z tarasem czy ogrodem. Drzwi tarasowe unoszono-przesuwne HST EVOLUTIONDRIVE, to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, z gwarancją doskonałego wyglądu, wygody i bezproblemowej obsługi.

Produkt można z powodzeniem stosować do każdego rodzaju budynku jednorodzinnego, jak i komercyjnego, co daje praktycznie nieograniczone możliwości zastosowań. Możliwość tworzenia ogromnych konstrukcji do 6 metrów szerokości, w których części ruchome przesuwa się bez żadnego wysiłku. W czasie obrotu klamki skrzydła unoszą się nad ościeżnicę i dopiero wtedy możliwe jest ich przesuwanie – dzięki temu drzwi są niezwykle odporne na włamanie, bowiem przesunięcie opuszczonego skrzydła jest praktycznie niemożliwe.

reklama

Konstrukcje można dodatkowo wyposażyć w napęd elektryczny sterowany pilotem, co daje wygodę i wyjątkowy komfort użytkowania. 

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz drzwi tarasowych unoszono-przesuwnych HST EVOLUTIONDRIVE:

System

Salamander

Ilość komór

5

reklama

Ilość uszczelek

2

Głębokość zabudowy

194 mm

Grubość zespoleń szyb

do 48 mm

Okucia

Siegenia

Wzmocnienie ramy

zamknięte

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Avante.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024