Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Bertrand MB 104 Passive
Okna i drzwi balkonowe

0

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-104 Passive, to przeszklone przegrody zewnętrzne o najwyższej izolacyjności termicznej, spełniające wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.

System kształtowników z innowacyjną przekładką termiczną może posłużyć do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, takich jak: klasyczne okna i drzwi balkonowe, wiatrołapy, witryny i konstrukcje przestrzenne, które poza doskonałą izolacją termiczną, cechuje,również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

reklama

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-104 Passive dostępne są w dwóch wariantach MB 104 SI i MB 104 AERO w zależności od wymagań, co do poziomu oszczędności energii cieplnej.

Niezależnie od przyjętego rozwiązania aluminiowe okna i drzwi balkonowe MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm wyznaczających pożądany poziom energooszczędności, co czyni produkt jednym z niewielu dedykowanych do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Charakterystyka techniczna systemu kształtowników oraz aluminiowych okien i drzwi balkonowych MB 104: 

  • nowoczesny design
  • okna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla wersji SI oraz Aero
  • wysoka izolacyjność termiczna
  • ponadnormatywne parametry szczelnościowe i izolacyjne
  • szeroki zakres szklenia do 81 mm
  • zaawansowane rozwiązania technologiczne

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Bertrand.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024