Okna i drzwi balkonowe Modern+

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna i drzwi balkonowe MODERN+ to doskonałe połączenie wysokiej jakości i nowoczesnego, ponadczasowego designu. Solidność oraz doskonałe parametry techniczne pozwalają im przez długie lata spełniać nie tylko swoją użytkową rolę, ale też estetyczną.

Chcąc tworzyć produkty o niezwykłej wartości dla naszych klientów, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii dbamy o każdy detal. Profile okien MODERN zostały zrealizowane w innowacyjnej technologii koestruzji akrylkoloru. Szkło akrylowe z zewnętrzną warstwą okien Acrylkolor jest materiałem wyjątkowo odpornym na uderzenia, zarysowania, czy warunki pogodowe.

Acrylcolor odbija także promienie słoneczne, co sprawia, że kolory nie bladną, a samo okno nie nagrzewa się i przez to nie zmienia kształtu. Jest także, tym co nadaje oknom nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Użyta przy produkcji okna MODERN+ technologia V-Perfect to perfekcyjny sposób zgrzewu profili okiennych PVC.

Wykorzystanie jej w produkcji naszych okien gwarantuje najwyższą estetykę, jakość i trwałość. Dzięki temu nasze okna satysfakcjonują osoby, zwracające szczególną uwagę na perfekcję wykończenia oraz detale.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.ekoplast-group.com

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Ekoplast logo

ul. Bronowicka 10a
30-084 Kraków
Polska małopolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Ekoplast

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Ekoplast w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Ekoplast w Rankingu Okien

Modern

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Perfekt

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Komfort

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HST 85

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Multi-Sliding

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

PSK

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Ecofutural

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Imperial

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Superial

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien