Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Fakro InnoView HST
Drzwi unoszono-przesuwne HST

0

Aluminiowo-drewniane drzwi podnoszono-przesuwne FAKRO INNOVIEW HST, to nowy trend w budownictwie zmieniający postrzeganie przestrzeni mieszkalnych. Możliwości jakie stwarzają są nieocenione, a percepcja przebywania w budynku znacząco się zmienia. Wykonanie wielkich przeszkleń całkowicie użytkowych, łatwo otwieranych, bezpiecznych i bardzo estetycznie wykonanych wprowadza do naszego życia dodatkową wartość.

Bliskość z otoczeniem, naturą, przenikanie się wnętrza budynku z jego otoczeniem. Duże przeszklenia to spektakularne widoki i możliwość podglądania otaczających nas „żywych obrazów” za oknem.

reklama

Aluminiowo-drewniane drzwi podnoszono-przesuwne FAKRO INNOVIEW HST mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych. Otwarte i podczas otwierania nie zabierają miejsca w pomieszczeniu. Zwiększają wizualną przestrzeń pomieszczenia.

Aluminiowo-drewniane drzwi podnoszono-przesuwne FAKRO INNOVIEW HST, to połączenie drewna i aluminium. Właśnie taka konstrukcja zapewnia unikalną trwałość i sztywność. Dzięki takiemu zestawieniu materiałów możliwe jest wykonanie drzwi o bardzo dużych rozmiarach. Konstrukcja odporna jest na ekstremalne czynniki zewnętrzne, zachowując swoje rozmiary, parametry i właściwości zarówno przy ekspozycji na prażące słońce czy wielki mróz.

Aluminiowo-drewniane drzwi podnoszono-przesuwne FAKRO INNOVIEW HST mogą być otwierane elektrycznie. Napędzany elektrycznie mechanizm otwiera, zamyka i rygluje skrzydła, przesuwając szklane tafle do żądanej pozycji. Obsługa odbywa się wygodnie przy użyciu pilota zdalnego sterowania lub przycisku na skrzydle. Idealne rozwiązanie dla ceniących najwyższy komfort.

Rozwiązanie pozwala na obsługę jedno- i dwuskrzydło wych konstrukcji podnoszono-przesuwnych o wadze do 400 kg.

reklama

Niski próg gwarantuje przejście bez barier, zaś programowana funkcja mikrowentylacji zapewnia dobry klimat w pomieszczeniu.

Nowa zasuwnica hakowa zapewnia bezpieczeństwo, szczelność i niezawodność funkcjonowania drzwi podnoszono-przesuwnych przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej wizualnie formy. W pozycji otwartej haki całkowicie chowają się w skrzydle, co z jednej strony decyduje o eleganckim wyglądzie, a z drugiej strony, z uwagi na brak wystających elementów, zwiększa bezpieczeństwo.

Haki wyposażone są w funkcję blokady, która uniemożliwia otworzenie skrzydła od zewnątrz, co zapewnia ochronę antywłamaniową klasy RC2 wg EN 1627 już w wersji podstawowej okuć.

Aluminiowo-drewniane drzwi podnoszono-przesuwne FAKRO INNOVIEW HST wyposażone są w unikalne mechaniczne rozwiązanie, które wyhamowuje ruch skrzydła w końcowej fazie pracy, a następnie łagodnie dociska je do ramy drzwi przesuwnych SYSTEM SOFT CLOSE.

Mechanizm ogranicza do minimum ryzyko przytrzaśnięcia podczas zamykania drzwi. Całkowicie ukryta w profilu szyna prowadząca zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę, łącząc płynny ruch przesuwny z ciekawym, designerskim wyglądem.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Fakro.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.