Komsta opinie i oceny

Ocena firmy: ocena gwiazdki 3.64 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Komsta? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Komsta? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Komsta logo

ul. Nasienna 2, 44-120 Pyskowice
Polska śląskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 27.07.2022 0 0 0 0

Niestety też mam poważne problemy z oknami firmy Komsta. Ciekawi jesteśmy jak u Pana skończyła się sprawa reklamacji. Gdyby znalazł Pan chwilę proszę się odezwać na maila biedronka75@vp.pl bylibyśmy wdzięczni.

Gość 27.04.2021 1 6 1 6

Proszę trzymać się z daleka od tej firmy! Chyba że lubicie kłopoty, oraz niską jakość produktu i obsługi. Nie polecam!!!! Montażyści chyba z łapanki, podczas montażu okien narobili wiele szkód. Po montażu serwis producenta wymienia wadliwe okno już czwarty raz!!! Trwa to trzeci miesiąc!!! Jakość widać też po opiniach innych klientów.....Po dwóch latach i kilku wymianach skrzydeł okna nadal nie nadają się do użytku. Profile wyginają się i deformują. Listwy przyszybowe zniekształcają się od słońca. Po otwarciu okna nie da się go zamknąć bo wygina się jak z chińskiego plastiku. Powodem jest zastosowanie za cieńkiej stali w profilach... Składam kolejną reklamację... Już nie pamiętam którą.... NIE POLECAM!

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Komsta lub opinię o firmie Komsta? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: