Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Pamo Pamoline 78
Okna i drzwi balkonowe

5

Drewniane okna PAMOline 78 jest produktem wybieranym przez klientów którzy dbają zarówno o środowisko naturalne jak i o własne zdrowie, gdyż są wyprodukowane z ekologicznych surowców. Ponadto okna PAMO nie wyzwalają szkodliwych substancji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na  użytkowników stolarki drewnianej. 

Okna PAMO wykonujemy w następujących rodzajach drewna: sosnowe lite, sosnowe mikrowczepy, red-meranti, dębowe, świerkowe, modrzewiowe oraz inne na życzenie klienta. W przypadku okien drewnianych PAMO dobór odpowiedniego koloru do wystroju wnętrza nie stanowi problemu, gdyż możemy je pomalować na dowolnie wybrany przez Państwa kolor.

reklama

Konstrukcja okna drewnianego – w systemie PAMOline 78, jest wytworzona ze specjalistycznej kantówki czterowarstwowo klejonej, łączonej na długości, w której skrzydło oraz ościeżnica okna są o grubości 78mm. Wszystkie okna PAMOline są pokryte czterema warstwami farb ekologicznych firm Sigma lub GORI (impregnat, podkład, międzywarstwa i powłoka nawierzchniowa) w bardzo bogatej gamie kolorystycznej (lazury oraz RAL).

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy PAMO.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.