Okna i drzwi balkonowe Pamoline Max

w Rankingu Okien

5 diament ikona
0
Technika okienna
5
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

PAMOLINE MAX to odpowiedź producenta PAMO na coraz bardziej popularny trend stolarki energooszczędnej. Poprzez wypełnienie komór profili aluminiowych specjalnym materiałem termoizolacyjnym oraz wyposażeniu okna w dwukomorowy pakiet szybowy uzyskano rewelacyjny współczynnik przenikania cieplnego. Okno o wymiarach referencyjnych 1230mm x 1480 mm wykonane z drewna meranti, grubość  ramy części drewnianej 68mm osiąga współczynnik Uw=0,78 W/m2*K oraz znacznie lepsze parametry dźwiękochłonności.

Okna drewniano-aluminiowe PAMOline Max zyskały dużą popularność w krajach skandynawskich oraz Europy zachodniej i z roku na rok są coraz częściej wybieranym produktem w Polsce. 

System PAMOline Max to połączenie ramy aluminiowej z ramą drewnianą co korzystanie zwiększa zastosowanie i właściwości techniczne okna. Zewnętrzna rama aluminiowa idealnie zabezpiecza okno przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, natomiast wewnętrzna rama drewniana nadaje przyjemny, naturalny klimat w pomieszczeniach.

Okna PAMO wykonujemy w następujących rodzajach drewna: sosnowe lite, sosnowe mikrowczepy, red-meranti, dębowe, świerkowe, modrzewiowe oraz inne na życzenie klienta. W przypadku okien drewniano-aluminiowych PAMOline MAX dobór odpowiedniego koloru do wystroju wnętrza oraz elewacji budynku nie stanowi problemu, gdyż zewnętrzna jak i wewnętrzna strona okna może być pomalowana na dowolnie wybrany przez Państwa kolor.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.pamo.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
PAMO logo

ul. Kolejowa 6
38-700 Ustrzyki Dolne
Polska podkarpackie

Zapytaj o ten produkt firmę PAMO

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz PAMO w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty PAMO w Rankingu Okien

Arcade

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Eforte

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Prestige

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pamoline 68

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pamoline 78

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pamoline 90

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pamoline 100

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Pamoline Classic

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-70

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Aluprof MB-86

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien