Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Pinus Total Glass
Okna i drzwi balkonowe

0

Drewniane okna TOTALGLASS to rodzina wyrobów stolarki drewnianej w okładzinie szklanej występująca w różnych konfiguracjach. Oferujemy Państwu szeroki wybór okien i drzwi, wykonanych z najlepszych, naturalnych materiałów oraz opartych na nowoczesnej technologii.

Drewniane okna TotalGlass łączą naturalne otoczenie z wnętrzem wymarzonego domu. TOTALGLASS to szkło bez granic. Drewniane okna TOTALGLASS dedykowane są głównie dla budownictwa jednorodzinnego utrzymanego w duchu architektury modernistycznej. TOTALGLASS to niepowtarzalny design i najwyższa jakość produktów – solidność i trwałość wykonania w niebanalnej formie.

reklama

Widoczne od wewnątrz drewniane ramy i skrzydła systemu TOTALGLASS nadają pomieszczeniom ciepły i ponadczasowy charakter. Drewno jest materiałem klasycznym, pasującym do wielu sposobów aranżacji (wspaniale łączy się z kamieniem, szkłem, metalem).

Nie chcieliśmy pominąć tego solidnego materiału w produkcji naszego systemu TOTALGLASS. Zewnętrznie okna i drzwi systemu są połączone w różnych konfiguracjach. W zależności od potrzeb klienta tworzą idealną, zlicowaną płaszczyznę szkła.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Pinus.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.