Okna i drzwi balkonowe Total Glass

w Rankingu Okien

0 diament ikona
0
Technika okienna
0
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Drewniane okna TOTALGLASS to rodzina wyrobów stolarki drewnianej w okładzinie szklanej występująca w różnych konfiguracjach. Oferujemy Państwu szeroki wybór okien i drzwi, wykonanych z najlepszych, naturalnych materiałów oraz opartych na nowoczesnej technologii.

Drewniane okna TotalGlass łączą naturalne otoczenie z wnętrzem wymarzonego domu. TOTALGLASS to szkło bez granic. Drewniane okna TOTALGLASS dedykowane są głównie dla budownictwa jednorodzinnego utrzymanego w duchu architektury modernistycznej. TOTALGLASS to niepowtarzalny design i najwyższa jakość produktów – solidność i trwałość wykonania w niebanalnej formie.

Widoczne od wewnątrz drewniane ramy i skrzydła systemu TOTALGLASS nadają pomieszczeniom ciepły i ponadczasowy charakter. Drewno jest materiałem klasycznym, pasującym do wielu sposobów aranżacji (wspaniale łączy się z kamieniem, szkłem, metalem).

Nie chcieliśmy pominąć tego solidnego materiału w produkcji naszego systemu TOTALGLASS. Zewnętrznie okna i drzwi systemu są połączone w różnych konfiguracjach. W zależności od potrzeb klienta tworzą idealną, zlicowaną płaszczyznę szkła.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.pinus-okna.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Pinus logo

ul. Topolowa 15
49-318 Skarbimierz - Osiedle, k/Brzegu
Polska opolskie

Zapytaj o ten produkt firmę Pinus

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Pinus w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Pinus w Rankingu Okien

Energy +

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

okna w stylu anglosaskim

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien

AluEnergy +

0
0 konstrukcji w Rankingu Okien