Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Plastixal GPX 74 CL
Okna i drzwi balkonowe

0

GPX 74 CL jest system sześciokomorowym o głębokości 74mm. Spełnia wszystkie wymagania wobec nowoczesnej techniki okiennej. Nadaje oryginalny i estetyczny wygląd mieszkaniom, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych właściwości termoizolacyjnych oraz skuteczności ochrony przed hałasem i włamywaczami.

Harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i eklektyczne wnętrza. Okna i drzwi balkonowe GPX 74 CL to produkt dla osób przykładających dużą wagę do wypracowania indywidualnego stylu i starające się nadać swoim mieszkaniom oryginalny i niebanalny wygląd. Kształtują w ten sposób własny charakter przestrzeni, wyrażając jednocześnie zamiłowanie do klasycznej estetyki i dobrej jakości.

reklama

Okna z systemu GPX 74 CL cieszą oko klarownym, eleganckim prowadzeniem linii, miękkimi konturami i nieprzemijającą elegancją. Ascetyczny design, dzięki wąskim powierzchniom licowym, harmonijnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i eklektyczne wnętrze. Sześciokomorowy system GPX 74 CL o głębokości 74mm ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz skuteczny system ochrony przed hałasem i włamywaczami.

Gwarantuje to bezproblemowe użytkowanie okien przez długi czas. Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne pomagają nie tylko zmniejszyć koszty ogrzewania, ale także w aktywny sposób przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla. Aby zapobiec tworzeniu się grzyba pleśni, można dodatkowo zastosować opatentowany system wentylacji GECCO (GEALAN CLIMA CONTROL). Mała, inteligentna klapka zapewnia regulowaną wymianę powietrza zewnętrznego i wewnętrznego, poprawiając w ten sposób klimat pomieszczenia i komfort mieszkania.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.