Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Plastixal PSK APX 160
Drzwi uchylno-przesuwne PSK

0

PSK APX 160 to drzwi tarasowe uchylno-przesuwne o nieskomplikowanej obsłudze. Stworzone zostały z przeznaczeniem dla małych i średnich skrzydeł. Pomysłowe detale techniczne podnoszą komfort użytkowania, a specjalnie dobrane rozwiązania konstrukcyjne wpłynęły na uproszczenie instalacji systemu. Nowoczesny design zapewnia wysoki poziom walorów estetycznych. 

Zaawansowana technologia zapewnia prostą i sprawną obsługę. Po przekręceniu ergonomiczną klamką o 90 stopni skrzydło może zostać ustawione w pozycję uchyłu. Po kolejnym obrocie klamki na dół skrzydło ustawia się w pozycję przesuwania. Intuicyjna obsługa drzwi, uzupełniona o pomysłowe detale techniczne podnosi komfort użytkowania, który przejawia się harmonijnym ruchem i płynnym zamykaniem skrzydeł.

reklama

Instalacja została uproszczona poprzez możliwość regulacji bocznej i pochylenia oraz szynie jezdnej do 160 kg, która nie wymaga stosowania podparcia. Nowoczesny design osłon i elastyczne dostosowywanie do wymagań użytkowników (okucia dostępne w wersji podstawowej oraz premium) podnoszą walory estetyczne produktu. 

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Plastixal.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024