Okna i drzwi balkonowe Soft Line

w Rankingu Okien

5 diament ikona
0
Technika okienna
5
Oceny
Zapytaj o produkt Oceń produkt

Okna drewniane SoftLine produkowane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, meranti, dębu i wielu innych gatunków drewna. W pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska zapewniają korzystny mikroklimat w każdym pomieszczeniu.

Drewno jest doskonałym izolatorem, co znacznie poprawia poziom izolacji zarówno termicznej jak i akustycznej. Dodatkowo, okna drewniane charakteryzują się wysoką odpornością na różnice temperatur, a stosowana technologia produkcji zapewnia im bardzo dużą stabilność i wytrzymałość użytych materiałów.

Warto dodać, że okna drewniane, są dużo bardziej trwałymi oknami od tych wykonanych z PCV (pod warunkiem właściwej konserwacji). Zawsze można też zmienić kolor stolarki okiennej drewnianej przy okazji konserwacji okien, co jest niemożliwe przy oknach PCV.

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony www.ronkowski.pl

Oceń ten produkt

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Ronkowski logo

ul. Mała Kolejowa 4
83-400 Kościerzyna
Polska pomorskie

Zapytaj o ten produkt firmę Ronkowski

Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie. Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

OKNOTEST.PL nie będzie wysyłał na Twój adres e-mail niechcianej korespondencji.

Informacje przesłane w formularzu będą przetwarzane przez firmy: OKNOTEST.PL w celach statystycznych oraz Ronkowski w celu odpowiedzi na zapytanie złożone poprzez formularz.

Inne produkty Ronkowski w Rankingu Okien

Energo Line

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Termo Line

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HKS

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

HS

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Gemini Classic

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Gemini Linear

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien

Gemini Soft Line

5
0 konstrukcji w Rankingu Okien