Sonarol opinie i oceny

ocena gwiazdki 4.38 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Sonarol? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Sonarol? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Sonarol logo

ul. Polna 27, 18-420 Jedwabne
Polska podlaskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 09.04.2021 1 0 1 0

Niestety ja jestem bardzo rozczarowana.Passiv therm tragedia.wszystkie okna że słupkami rozeszły się na dolnych śrubach.całosc domem przepuszcza do -2 zimą od wewnątrz przy oknach.Firma dba tylko o swoje finanse.nie podjęła tematu zwalając wszystko na montażysta.a profil wycofano.Osoba od reklamacjii-nie nadająca się do tej pracy-podstępny i niemiły facet.przykro mi.zostalam z oknami do wymiany.ostrzegam przed nimi

Gość 26.03.2021 0 2 0 2

Polecam u mnie już 6 lat i nie narzekam wyglądają jak nowy.

Gość 08.12.2020 33 25 33 25

Razem z mężem jesteśmy już prawie 4 lata po budowie naszego domu. To był dla nas stresujący czas. :( O okna podpytaliśmy zaprzyjaźnioną ekipę remontową z Łomży i doradzili nam firmę Sonarol. Mimo upływu lat nie możemy na nie narzekać – sprawdzają się doskonale. Są szczelne i wygodne w użytkowaniu, dobrze też tłumią dźwięki (chociażby kosiarki w weekendowy poranek ;) ). Nie wiem jak teraz, ale te 4 lata temu cena też nie była wygórowana. Warto przyjrzeć się im z bliska. :)

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Sonarol lub opinię o firmie Sonarol? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: