Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Tur-Plast Kömmerling PremiDoor 76
Drzwi unoszono-przesuwne HST

5

KÖMMERLING PREMIDOOR 76 to innowacyjny system drzwi przesuwnych o głębokości zabudowy 76 mm. Pozwala na dowolne aranżacje w zabudowie tarasów, balkonów i ogrodów zimowych. Duża powierzchnia przeszkleń optycznie powiększa pomieszczenia i optymalnie doświetla wnętrze.

Dzięki naszym rozwiązaniom Państwa dom otworzy się na zieleń za oknem, a drzwi doskonale wkomponują się w klimat wnętrza. Dzięki nowoczesnemu bezbarierowemu progowi w standardzie, możecie państwo cieszyć się maksymalnym komfortem i optymalną izolacyjnością termiczną. Dwa warianty do wyboru – PREMIDOOR 76 I PREMIDOOR 76 LUX.

reklama

Oczekujecie Państwo najlepszej izolacji i ochrony przed hałasem i włamaniem? System PremiDoor jest stworzony właśnie dla Was. Oferujemy drzwi w klasycznym systemie PremiDoor 76 lub w wariancie PremiDoor 76 lux z wyjątkowo wąskim profilem skrzydła.

Niepowtarzalna konstrukcja i smukły profil skrzydła oraz większa powierzchnia szyby zapewniają więcej ciepła w pomieszczeniu dzięki wysokiemu odzyskowi ciepła promieniowania słonecznego.

Charakterystyka systemu oraz tarasowych drzwi przesuwnych KÖMMERLING PREMIDOOR 76:

  • Optymalna głębokość zabudowy – 179mm
  • Wysoka izolacyjność termiczna – do 1,3 W/m2K
  • Komfort i łatwość obsługi
  • Technologia bezołowiowa
  • Ochrona antywłamaniowa do RC2
  • Tzw. próg bez barier w standardzie

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy TUR-PLAST.

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.