Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Variant Arcade
Okna i drzwi balkonowe

5

Prezentujemy okna plastikowe, stanowiące wyjątkowe połączenie ponadczasowej stylistyki z bardzo dobrymi parametrami technicznymi. To system okienny, który jest jednocześnie ekonomiczny i doskonale wpisuje się w aktualne trendy zarówno związane z cechami wizualnymi, jak też technicznymi.

Okna PCV ARCADE polecamy do budynków mieszkalnych, które zostały zaprojektowane w każdym stylu architektonicznym. Wspaniale prezentują się zarówno w towarzystwie pięknie zdobionych okiennic i ozdobnego wykończenia elewacji, jak też geometrycznych form i stonowanej kolorystyki.

reklama

Okna Arcade są naszą propozycją, która cechuje się jednocześnie niską ceną i dużą funkcjonalnością. Znajduje swoich zwolenników wśród poszukiwaczy dobrych jakościowo okien, jak też atrakcyjnej cenowo oferty.

ARCADE, to okna 5-komorowe, o głębokości zabudowy 71 mm. Niski współczynnik przenikania ciepła Uf = 1,2 W/m²K gwarantuje bardzo dobrą izolację termiczną oraz redukcję kosztów ogrzewania budynku. Okna zapewniają bardzo dobrą ochronę przed zimnem napływającym z zewnątrz, jak też utratą ciepła, co przekłada się na wysoki komfort mieszkania zarówno latem, jak też zimą.

Okna wyposażone są w szklenie o grubości od 8 do 47 mm z możliwością wyboru szklenia o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych. Dzięki rowkom okuciowym 13 mm możliwy jest montaż okuć antywłamaniowych. Okna cechują się też bardzo stabilną i solidną konstrukcją, co zawdzięczamy nie tylko trwałości materiału, ale też bardzo dobrze dopasowanym wzmocnieniom.

Dodatkowo zastosowano w nich otwory wentylacyjne i odwadniające. Okna świetnie sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach, ponieważ wyposażone są w dwie uszczelki przylgowe, które zwiększają szczelność okien i ich izolację termiczną.

reklama

Zdjęcia oraz powyższe informacje pochodzą ze strony internetowej firmy Variant.

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.