Vidok opinie i oceny

ocena gwiazdki 4.60 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna firmy Vidok? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - oknach i drzwiach balkonowych. Użytkujesz produkty Vidok? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi tej firmy.

Vidok logo

Rudna Mała 75, 36-054 Rudna Mała k. Rzeszowa
Polska podkarpackie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Gość 28.05.2021 1 1 1 1

Polski producent okien bardzo dobrej jakości. Słynie ze swojej solidności i to od lat się nie zmienia. Od trzech pokoleń wszyscy w rodzinie zamawiają okna i drzwi od firmy VIDOK. Każdy jest zadowolonym użytkownikiem. Świetnie doradzają i realizują indywidualne projekty, nawet te bardziej skomplikowane. Polecam ich każdemu.

Gość 14.03.2021 1 2 1 2

Zamawiałem okna Gold Energy do swojego domu, szybka wycena, profesjonalny montaż. Jestem zadowolony z obsługi i jakości okien, ekipa montażowa pracowała szybko i sprawnie, nie mam do nich żadnych uwag. Porównywałem z innymi ofertami na rynku, przeglądałem fora, pytałem sąsiadów i na bazie rekomendacji myślę, że wybraliśmy z żoną bardzo dobrze.

Gość 05.03.2021 1 2 1 2

W bloku mieliśmy okna najpierw drewniane, a potem plastikowe. Drewniane bardziej się sprawdzały, więc przy kolejnej zmianie padło na drewniane, nowe. Wybór, to jakaś masakra. Tych punktów wszędzie pełno, ale głównie tylko plastik i aluminium. W necie na ofertę drewnianych czekasz tygodniami i tak przysyłają nie to co mieli, ale nie narzekam. Taki mamy klimat. Na jakimś portalu, czy forum ktoś mi polecił firmę Vidok. No to teraz mamy okna z firmy Vidok, fajne. Lasem nie pachną, ale spojrzeć na nie miło i działają dobrze.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o oknach i drzwiach balkonowych firmy Vidok lub opinię o firmie Vidok? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj dwoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: