Reynaers opinie i oceny

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Oceń firmę Dodaj opinię

Zamierzasz kupić okna bazujące na profilach okiennych Reynaers? Sprawdź opinie o firmie i jej produktach - systemach profili okiennych. Użytkujesz produkty wykonane z profili Reynaers? Podziel się opinią na ich temat! Oceń firmę i jej produkty. Twoja opinia i ocena może być pomocna dla inwestorów, którzy rozważają wybór okien i drzwi balkonowych wykonanych z profili okiennych Reynaers.

Reynaers logo

Ul. Okulickiego 12, 05-500 Piaseczno
Polska mazowieckie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.
Użytkownik 02.04.2021 0 0 0 0

Okna słabej jakości. okno HS przepuszcza powietrze czego efektem jest przemarzanie zimą a latem problemy z domknięciem skrzydła. Drzwi to porażka !. Również przepuszczają, brak dobrego odwodnienia progu, wypaczają się profile aluminiowe. okucia były zmieniane dwa razy na jednym skrzydle co oznacza że okna nadają się tylko do wysokości 275. Uważam że na wysokość 3 m sobie nie radzą profile z kutych wykonane są nasze okna. Prosiliśmy przedstawicieli handlowych o wsparcie w rozwiązanie problemu ale cisza i problemy z dodzwonieniem się do osób które by coś pomogły. Reasumując odradzam i proponuję wybrać Polską firmę lub Schuco jeżeli ktoś planuje duże przeszklenia.

Dodaj swoją opinię

Chcesz dodać opinię o systemach profili okiennych Reynaers lub opinię o firmie Reynaers? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

i dodaj swoją opinię! Możesz również dodać swoją opinię bez logowania, wypełniając poniższy formularz: