Wyszukaj inne firmy

Tremco illbruck Sp. z o.o.

ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
31-234 Kraków
Polska małopolskie

Tel.: +48 12 665 33 08
Faks: +48 12 446 00 06

sprzedaz.pl@tremco-illbruck.com

O firmie

Firma tremco illbruck należy do czołówki europejskich producentów wyrobów do profesjonalnej ochrony i uszczelniania budynków. Wielokrotnie nagradzane i obejmowane licznymi patentami rozwiązania, głównie w obrębie montażu okien, są wspierane przez grupę doświadczonych doradców i ekspertów w swojej dziedzinie. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 1100 pracowników w Europie i jest obecne w 25 krajach świata. Należy do grupy kapitałowej RPM International, USA. Centrala firmy znajduje się w Niemczech (Kolonia). Posiada 5 oddziałów produkcyjnych, z własnymi ośrodkami badawczymi.

Marka illbruck to jedna z czterech marek firmy tremco illbruck, obok TREMCO, Nullifire i PACTAN, z blisko 60-letnią tradycją w klejeniu i uszczelnianiu. Utożsamiana jest z nowoczesnymi technikami uszczelniania stolarki okiennej gwarantującej szczelność, stąd jej wyroby przeznaczone są dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W Polsce, firma działa od 2000 roku, skupiając się na dostarczaniu trwałych i skutecznych rozwiązań, głównie z dziedziny montażu i uszczelniania okien, a także fasad i prac wykończeniowych.

Pozycja marki illbruck w branży jest jasno określona. W illbruck, pod jednym dachem, klienci znajdą wszystko, czego potrzeba im do pracy w zakresie uszczelniania i montażu okien, fasad oraz prac wykończeniowych. Kleje, uszczelniacze, pianki, membrany czy taśmy rozprężne są dostępne pod jedną, wspólną marką illbruck. Firma łączy wiedzę i zasoby by dostarczać produkty, które spełniają najsurowsze wymagania projektowe na rynkach całej Europy. Dzięki illbruck, każdy projekt okaże się wielkim sukcesem, niezależnie od jego skali

Branża i zakres usług firmy Tremco illbruck Sp. z o.o.

  • Montaż/serwis okien i drzwi
  • Chemia budowlana

Profil działalności firmy Tremco illbruck Sp. z o.o.

  • Produkcja
  • Sprzedaż hurtowa
  • Sprzedaż detaliczna
  • Sklep internetowy
  • Hurtownia materiałów budowlanych

Inne firmy w okolicy

Skotnicka 254
Kraków, 30-394
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
Myślenice 717
Myślenice, 32-400
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
Wrocławska 54
Kraków, 30-011
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Mariana Domagały 19
Kraków, 30-741
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
Morawica
Mników 402a, 32-084
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Wrobela 3
Karków, 30-798
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Wrobela 3
Kraków, 30-798
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu
ul. Zakopiańska 56a / lokal 9a
Kraków, 30-418
małopolskie, Polska
szczegóły wpisu