promocja

Zmiana w zarządzie Deceuninck Europe - Luc Vankemmelbeke nowym CEO na Europę

06.05.2022
Udostępnij

Deceuninck ogłasza powołanie Luca Vankemmelbeke na nowego Prezesa Zarządu firmy w Europie z dniem 2 maja 2022 r. Luc zastępuje Stijna Vermeulena, który za porozumieniem stron postanowił opuścić Deceuninck po 2,5 roku.

Luc Vankemmelbeke posiada tytuł magistra inżynierii lądowej i jest wykwalifikowanym menedżerem z dużym doświadczeniem w środowisku produkcyjnym. Przez ponad 25 lat pracował w firmie Bekaert na różnych strategicznych stanowiskach operacyjnych i handlowych w Belgii, Europie i na całym świecie.

Jestem dumny, że mogę pełnić funkcję CEO tej wspaniałej międzynarodowej firmy o flamandzkich korzeniach, produkującej wyroby budowlane. Cieszę się, że zostałem członkiem rodziny Deceuninck! Naszą aspiracją jest zrównoważone budownictwo to jeden z naszych głównych celów – komentuje Luc Vankemmelbeke, CEO Deceuninck Europe.

Wraz z całą kadrą zarządzającą chciałbym powitać Luca jako CEO Deceuninck Europe. Jestem przekonany, że jego bogate doświadczenie w środowisku produkcyjnym pomoże nam w realizacji naszej strategicznej wizji. Chciałbym również podziękować Stijnowi Vermeulenowi za jego wkład w rozwój firmy i życzyć mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze – mówiBruno Humblet, CEO Deceuninck.

ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
Polska wielkopolskie

Słowińscy Ultraglide
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Windows 2000 Superial SP
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Wikęd Optimum Line Plus
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Ronkowski Termo Line
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Jezierski Ultra Passive
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Dako DPP-70
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij