Okna Oknoplast Lunar

26.04.2018
Udostępnij

Podczas tegorocznych targów Fensterbau Frontale, odbywających się w Norymberdze, Grupa OKNOPLAST przedstawiła okno LUNAR. Dla świata designu to rzeczywiście rewolucja. Oknoplast odpowiedziało na potrzeby architektów całkiem nową generacją produktów i wyznaczyło nową drogę estetyki w branży. Co tu wiele mówić - to dominacja szkła.

Okno LUNAR jaśnieje wśród całej gamy artykułów stolarki otworowej. Premiera Grupy OKNOPLAST zachwyciła tak bardzo, że pozostałe premiery zeszły na drugi plan. To zasługa dominującego szkła, widocznego na całości powierzchni skrzydła.

Design i estetyka prosto z Księżyca

Nie postrzegamy już okien jako materiałów budowlanych. Wszyscy czołowi producenci okien w swojej ofercie przedstawiają produkty z coraz ciekawszym designem, różnorodną kolorystyką, a nawet w nieszablonowych kształtach. Wszystko to w odpowiedzi na coraz większe wymagania klientów. Okno LUNAR grupy OKNOPLAST z całą pewnością może stanowić istotny element wystroju wnętrz. Wieloletnie starania w tym temacie przyćmiły swoim efektem wszystkie inne, dotychczasowe prace. Okno LUNAR przekroczyło granicę ziemskich pomysłów i wprowadziło klientów w inny, lepszy wymiar kreacji przestrzennej i wyrafinowanego designu.

Najważniejsza użyteczność

Projekt o księżycowej nazwie łączy w sobie wyjątkową estetykę i praktyczność użytkowania. Dołożono wszelkich starań, by wysokie parametry produktu zostały niezmienione. Komentarz w temacie rewolucyjnego okna LUNAR przedstawił Dyrektor Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST, Mike Żyrek:

Tworząc okno LUNAR staraliśmy się połączyć dwie najważniejsze cechy okna – jego praktyczne zastosowanie rozumiane jako właściwości oraz design. Współczynnik przenikania ciepła Uw może osiągnąć wartość nawet 0,77 W/(m²K) dla okna referencyjnego, a więc można stosować je w domach pasywnych. W standardzie oferujemy także zewnętrzne nakładki aluminiowe oraz szybę ze stepem, dzięki czemu profil skrzydła jest niewidoczny. Wpływa to znacznie na zwiększoną estetykę okna.

Szkła nigdy za wiele

Trend zwiększenia powierzchni szkła towarzyszy nam już kilka dobrych lat, a okno LUNAR perfekcyjnie się w niego wpisuje. Wewnętrzną szybę wydłużono tak, by już klamka była na niej zamocowana. Szyba pokrywa także powierzchnię skrzydła od strony wewnętrznej. Wszystko to daje krystaliczny, wręcz nieziemski efekt. Prognozujemy, że już niebawem LUNAR zostanie faworytem wystroju wnętrz.

Oknoplast

Elwiz Energio Passiv Aluskin
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
ABA Wiktorczyk Medium 68mm
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pozbud Artline
drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Framex Ponzio SL 1700 TT
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Plastbud Drzwi przesuwne PSK
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Witraż V70 Perfectline
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne