BUDMA 2022 - na miarę czasu

02.02.2022
Udostępnij

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wystartowała 30 edycja targów BUDMA. Portal Oknotest.pl towarzyszy tej imprezie od wielu lat, więc i tym razem nie mogło nas na niej zabraknąć. Z wybiciem kuranta, punkt 10:00 stawiliśmy się przed wejściem północnym na teren MTP dzierżąc w dłoniach akredytacje i zachodząc w głowę, co też zobaczymy w środku.

Z każdej dotychczasowej BUDMY powstawała obszerna fotorelacja, w której staraliśmy się pokazać to, co naszym zdaniem warte było pokazania i parę słów komentarza. Tym razem będzie inaczej. Jeżeli chcecie zobaczyć BUDMĘ 2022 w pigułce, zapraszamy do objerzenia filmu, który powstał w pierwszym dniu targów.

Zajrzeliśmy na stoiska ISO-Chemie, EKO-Okna, Mirox, Swisspacer, IZODOM 2000 Polska, a w przelocie także wielu innych wystawców. Co ciekawego? Pierwsza taśma rozprężna o zmiennym Sd w ISO-Chemie. Skromna, bo skromna, ale jednak europejska premiera okien w nowym systemie Aluplast Energeto Neo. Niewątpliwy pokaz siły EKO-Okna S.A. Moc jest z nimi.

Należało spodziewać się, że BUDMA 2022 będzie inna niż wszystkie poprzednie i taka właśnie jest. Powiedzieć o niej, że skromna, to jakby nic nie powiedzieć. Z jednej strony widać postęp technologiczny, jaki dokonał się w branży okiennej i resztki optymizmu z czasów sprzedażowej hossy. Z drugiej wyraźnie daje się już wyczuć, że firmy powoli zwierają szyki, gotują się na trudne czasy.

Jedno, co na BUDMIE jeszcze się nie zmieniło, to liczba znajomych i przyjaciół, których można tu spotkać zawsze, wszędzie i o każdej porze. Chcecie się przekonać? Przyjedźcie na BUDMĘ 2022 i nie przejmujcie się, że to wydarzenie trochę na miarę nieco zwariowanego czasu.

OKNOTEST.PL

Zobacz także
Okno-Pol Schüco AWS 90
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Kapica Schüco PSK
drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Petecki ALU Future Line MB 104
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Mitbau Schüco AWS 70.HI
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Bertrand MB 86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eurocolor Vigo
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne