Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Montaż najwyższej jakości, energooszczędnej stolarki ALU i PVC AdamS

Styczeń 2021 · Amar Centrum Okien i Drzwi

Montaż najwyższej jakości, energooszczędnej stolarki ALU i PVC AdamS w niestandardowym kolorze kwarcowym piaskowanym AP65 w systemach: Superial I+, Ultraglide I+ oraz Ideal 8000 – to Nasza najświeższa realizacja.

W skład zestawienia stolarki wchodzą okna rozwierno – uchylne, witryny FIX, oraz okno narożne połączone ze sobą metodą „Szkło do szkła”. Na szczególną uwagę zasługują, znajdujące się w części wypoczynkowej budynku, wielkogabarytowe, aluminiowe drzwi unoszono-przesuwne HST wykonane w systemie Ultraglide I+, które zostały narożnie połączone z dwoma witrynami za pomocą łączników 90°.

reklama

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zyskujemy całkowicie przeszklony wykusz, który dostarczy mnóstwo światła do pomieszczenia wewnątrz budynku oraz komfort w korzystaniu z tarasu / ogrodu.

Warto wspomnieć kilka słów o montażu stolarki. Okna zamontowaliśmy w sposób prawidłowy, z uszczelnieniem 3-warstwowym z użyciem folii do szczelnego montażu. Ponadto jedno z okien na 1-piętrze zamontowaliśmy w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem systemu CBM - Ciepłej Belki Montażowej.

AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI - energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.

Amar Centrum Okien i Drzwi 2021-01-04 00:00:00 aktualizacja: 2021-01-04 12:06:47


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024