Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Montaż okien PVC i ALU w kolorze Jet Black Mat w warstwie izolacji termicznej

Styczeń 2021 · Amar Centrum Okien i Drzwi

Montaż najwyższej jakości stolarki PVC AdamS w niestandardowym kolorze czarnym JET BLACK MAT w warstwie izolacji termicznej, w ścianie z Porothermu w budynku jednorodzinnym z indywidualnego projektu – brzmi imponująco prawda?

Taka właśnie jest Nasza ostatnia realizacja montażu! Stolarka PVC w systemie Passiv Line Plus oraz ALU w systemie YAWAL DP180. W skład zestawienia stolarki do tego budynku wchodzą okna rozwierno–uchylne, witryny FIX w zarówno standardowym kształcie jak i niestandardowym w kształcie trapezu. Lecz na szczególną uwagę zasługują, znajdujące się w części wypoczynkowej budynku, wielkogabarytowe, aluminiowe drzwi HST wykonane w systemie YAWAL DP180, które zostały narożnie połączone z witrynami.

reklama

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zyskujemy ogromność ilość światła wpadającego do wewnątrz budynku oraz komfort w korzystaniu z tarasu / ogrodu.

Warto wspomnieć kilka słów o montażu stolarki. Jak wyżej wspomnieliśmy, okna zamontowaliśmy w warstwie izolacji termicznej, z użyciem systemu WINFRAMER z uszczelnieniem 3-warstwowym – Będzie ciepło, szczelnie i bez mostków termicznych!

AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI - energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.

Amar Centrum Okien i Drzwi 2021-01-11 00:00:00


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024