Letnia promocja Vetrex w trzech odsłonach

Do końca września wybrane produkty z oferty Vetrex można zakupić w atrakcyjnie obniżonych cenach

Dla wielu z nas letnie tygodnie to czas urlopów, wyjazdów na wakacje i odpoczynku. Do tej grupy trudno zaliczyć montażystów stolarki otworowej, którzy w sezonie letnim są wyjątkowo zajęci. Sporo osób, chcąc wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe, decyduje się na przeprowadzenie remontu lub montaż okien w realizowanych inwestycjach, poszukując nowoczesnych rozwiązań w promocyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma Vetrex przygotowała specjalne akcje rabatowe.

Klienci, którzy zakupią energooszczędne okna Vetrex, będą mieli możliwość nabycia ciepłych podkładów podparapetowych w cenie 1 zł za sztukę!

Podkład pozwala osiągnąć wyjątkowo korzystne parametry w zakresie izolacji cieplnej i oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Ciepłe okna nie spełnią swojego zadania, jeżeli będą źle zamontowane. Nie szczędzimy wysiłków, by nieustannie uzmysławiać to naszym Klientom. W tym celu staramy się również wykorzystywać akcje promocyjne przygotowywane tak, by oferowały kompleksowe rozwiązania. Dlatego teraz, kupując nasze topowe produkty, np. V90+, czy V82 – nasi Klienci otrzymają ciepły podkład za złotówkę. Jest to realna oszczędność, dzięki której Inwestor może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Informuje Marek Karwowski, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

W niższej cenie będzie też można nabyć okna przesuwne typu HST - Vetrex Slide 82, dedykowane do wykonywania konstrukcji o imponujących gabarytach, wygodnych w obsłudze i zapewniających wysoką izolację termiczną.

Stałym punktem większości wpływających do nas zamówień dla domów jednorodzinnych są systemy przesuwne. Klienci szukają najlepszych rozwiązań do realizacji dużych przeszkleń, które harmonijnie połączą przestrzeń mieszkalną z ogrodem, a jednocześnie będą na tyle funkcjonalne, by przesuwanie ciężkich skrzydeł nie sprawiało kłopotu. Odpowiedzią na te potrzeby jest system Vetrex Slide 82, który teraz oferujemy ze specjalnym rabatem

Dodaje Marek Karwowski.

Dla Klientów poszukujących rozwiązań o korzystnym stosunku jakości do ceny, Vetrex proponuje stolarkę o klasycznej linii – VP70. To idealny wybór dla osób planujących wymianę starych okien na nowe, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym.

Promocja trwa od 17 sierpnia do końca września br. Jej szczegółowe warunki dostępne są w salonach sprzedaży Vetrex. Adresy punktów znaleźć można na stronie producenta: sieć sprzedaży Vetrex.

Przejdź do kategorii „Artykuły i wiadomości branżowe” Przejdź do kategorii „Okna energooszczędne”