Nowe okno V76 - dokładnie takie, jakiego potrzebujesz

W portfolio produktów Vetrex pojawiło się nowe okno - V76, przygotowane z myślą o inwestorach ceniących możliwość indywidualnego decydowania o finalnym charakterze stolarki okiennej przeznaczonej do ich nowych domów.

Wersję bazową modelu V76 można doposażyć w najwyższej jakości komponenty, dodatkowo poprawiające jej właściwości użytkowe.

Inwestorzy zwracają uwagę na różne aspekty stolarki okiennej. Zależało nam na tym, by każdy z nich mógł samodzielnie decydować o tym, czy jego okno ma być energooszczędne, bezpieczne, funkcjonalne, czy zapewniać wszystkie z wymienionych wyżej właściwości. Wybierając okna V76, otrzymuje się produkt bardzo elastyczny w doborze komponentów, a zarazem zindywidualizowany - dokładnie taki, jakiego nabywca faktycznie potrzebuje - tłumaczy Marek Karwowski, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

Nowatorskie podejście do wyposażenia nowego systemu oddaje powiązane z nim hasło: V76 - Kompletnie Twoje, które wskazuje, że finalny charakter okna jest rezultatem niezależnych preferencji i potrzeb inwestorów indywidualnych.

Chcąc wzmocnić premierę nowego produktu włączyliśmy go do trwającej właśnie w Vetrex Promocji Zimowej i proponujemy jego zakup w obniżonej sezonowo cenie. Akcja przewidziana jest do końca grudnia 2017 roku, dlatego właśnie teraz nadarza się niepowtarzalna okazja, by okna V76 zamówić z atrakcyjnym rabatem - dodaje Marek Karwowski.

Więcej informacji o produkcie na: V76

Więcej informacji o promocji na: Promocje Vetrex

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?