Jeszcze więcej darmowej energii

Powłoka szklana SolarXPlus gratis do każdego okna Internorm
Powłoka szklana SolarXPlus gratis do każdego okna Internorm

Trwa akcja specjalna Internorm: powłoka szklana SolarXPlus gratis do każdego okna Internorm, austriacki producent stolarki okiennej i drzwiowej, przygotował dla swoich klientów specjalną wiosenną ofertę. Od 18 maja, przy zakupie dowolnego systemu okiennego, otrzymają oni powłokę szklaną SolarXPlus.

Nowatorska powłoka szklana SolarXPlus to produkt, który na rynku posiada na wyłączność tylko firma Internorm. To szkło o najwyższej efektywności energetycznej. Powłoka zapewnia więcej światła i energii we wnętrzach pomieszczeń. Dzięki temu stają się one przytulniejsze i jaśniejsze, jednocześnie zapewniając większy dopływ energii słonecznej oraz doskonałą izolację termiczną, co istotne zwłaszcza w okresie zimowym.

Oferta skierowana jest nie tylko do osób, które cenią komfort i ciepło, lecz także do inwestorów, którym zależy na długoterminowych oszczędnościach.

Nasza wiosenna akcja pozwala na poprawę kondycji domowego budżetu z racji niskich kosztów ogrzewania, ponieważ straty ciepła przy zastosowaniu powłoki solarnej są bardzo małe i utrzymują się na poziomie Ug=0,5 W/(m2K), a do wnętrza wpada ok. 10% więcej światła niż normalnie. Nawet mimo trójszybowego przeszklenia współczynnik przepuszczalności światła jest bardzo wysoki LT=77% i osiąga wartość zbliżoną do przeszklenia dwuszybowego

Opowiada Dariusz Olszewski, Dyrektor Sprzedaży w IFTM Internorm.

Lepszy bilans energetyczny

Lepszy bilans energetyczny dzięki trzyszybowemu przeszkleniu termicznemu
Lepszy bilans energetyczny dzięki trzyszybowemu przeszkleniu termicznemu
  • Potrójne szyby zapewniające najlepszą izolację (Ug 0,6)
  • Wyższe temperatury na wewnętrznych powierzchniach szyb zapewniają większy komfort
  • Szklane podkładki termiczne

Specjalna powłoka SOLAR+

Specjalna powłoka Solar+
Specjalna powłoka Solar+
  • Powłoka solarna do pozyskiwania energii słonecznej + 20%
  • Ok. 10% więcej światła wpadającego do wewnątrz; współcz. g 64%

Internorm wyznacza trendy w branży od ponad 85 lat – dzięki sprzedaży ponad 23 milionów produktów i obszernym pakietom gwarancyjnym (30 lat gwarancji ogólnej i 10 lat gwarancji na szkło izolacyjne). Jako technologiczny lider produkcji w Europie oferuje, poprzez sieć wykwalifikowanych i certyfikowanych partnerów lokalnych, doskonałe usługi – od doradztwa po dobry montaż i realizację najśmielszych oczekiwań swoich odbiorców.

Akcja potrwa do 18 lipca 2017 roku. Więcej informacji na temat oferty oraz objętych nią produktów można znaleźć u partnerów Internorm oraz pod adresem http://www.okna-pasywne.pl/promocja-na-okna-z-powloka-solarxplus

Jeżeli jesteś zainteresowany naprawdę ciepłymi oknami skontaktuj się z naszym specjalistą:

Dariusz Olszewski
Doradca klienta
Mail: d.olszewski@internorm.com.pl
Telefon: +48 795 407 815
www.internorm.com
Dariusz Olszewski Internorm Polska

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?