Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Promocja na okna i drzwi Vetrex

Marzec 2023 · Vetrex

Dla osób, które budują nowe domy lub planują wymianę stolarki okienno-drzwiowej w już istniejących budynkach, Vetrex przygotował specjalną ofertę. Wysokiej jakości okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne z segmentu premium dostępne są z rabatem. Promocja potrwa do 5 kwietnia br.

Promocja Vetrex. Fot. Vetrex
Promocja Vetrex. Fot. Vetrex

W ramach promocji okna i drzwi tarasowe Vetrex można kupić ze zniżką do 15%. Akcją specjalną objęte zostały okna LUM’UP, V82, V82 ProSafe, V74, V70 oraz systemy przesuwne, m.in. vetrexMotion, vetrexMotion max, vetrex AluSlide i SLIDE’UP. Ponadto w przypadku modeli LUM’UP, V82 i V74 istnieje możliwość skorzystania z upustu do 15% lub wybrania opcji z ukrytymi zawiasami bez dopłat.

reklama

Dla osób, które zamówią przynajmniej osiem sztuk stolarki okiennej, przewidziano również do 50% upustu na drzwi zewnętrzne Premium 70 oraz na naświetla do drzwi.

„Wiosna to czas, gdy wielu inwestorów zamawia stolarkę okienno-drzwiową. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom uruchomiliśmy akcję promocyjną. Objęliśmy nią zarówno okna i drzwi tarasowe, jak również drzwi zewnętrzne. Dzięki temu klienci mają możliwość zakupu kompletu stolarki do domów nowo budowanych lub na wymianę. Nasze produkty cechują się wysokimi parametrami technicznymi. Nie tylko spełniają, ale nawet przewyższają aktualne wymagania w zakresie izolacyjności termicznej. Kwalifikują się one do dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze” i do ulgi termomodernizacyjnej. Nasza firma oferuje także jedną z najdłuższych na rynku gwarancji” – mówi Piotr Ząbkiewicz, Dyrektor Handlowy Vetrex.

W ofercie Vetrex dostępne są okna o rozmaitej stylistyce i różnej głębokości zabudowy. Ułatwia to dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb inwestorów. Dla zapewnienia wysokiej izolacyjności cieplnej stosowane są pakiety 3-szybowe z ciepłymi ramkami dystansowymi oraz wypełnieniem przestrzeni międzyszybowej argonem. Zależnie od modelu, współczynnik Uw dla okna referencyjnego (o wymiarach 1230 x 1480 mm) jest na poziomie 0,77-0,90 W/(m²·K). Model LUM’UP ma ponadto węższe profile i większą powierzchnię szyb, co przekłada się na lepsze doświetlenie pomieszczeń światłem naturalnym.

Okna Vetrex V82. Fot. Vetrex
Okna Vetrex V82. Fot. Vetrex

Okna mogą również zostać wyposażone w ukryte zawiasy. Podnosi to zarówno walory estetyczne, jak i użytkowe. Tego typu zawiasy są bardziej wytrzymałe – ich nośność wynosi 150 kg. Jest to szczególnie przydatne w przypadku skrzydeł o większych rozmiarach oraz przy zastosowaniu pakietów szybowych o podwyższonej wadze, np. energooszczędnych, bezpiecznych lub dźwiękochłonnych.

reklama

Systemy przesuwne Vetrex doskonale sprawdzają się przy tworzeniu tak popularnych obecnie wielkoformatowych drzwi tarasowych. W przypadku modeli podnoszono-przesuwnych z PVC – vetrexMotion i vetrexMotion max szerokość konstrukcji może dochodzić do 6,5 m, a wysokość do 2,7 m. Maksymalne wymiary systemu vetrex AluSlide na profilach aluminiowych to 6,5 m x 3 m.

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Fot. Vetrex
Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Fot. Vetrex

Drzwi przesuwne Vetrex SLIDE’UP mogą mieć natomiast do 4 m x 2,5 m. Wszystkie systemy obok atrakcyjnego wyglądu zapewniają wysoką izolacyjność termiczną. W wersji z pakietami 3-szybowymi z ciepłymi ramkami dystansowymi osiągają, zależnie od modelu, współczynnik Uw o wartości 0,70-0,77 W/(m²·K).

Kolekcja drzwi Premium Vetrex obejmuje ponad 30 modeli. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjnym designem. Współczynnik Ud wynosi 0,76-1,0 W/(m²·K), w zależności od modelu, głębokości zabudowy i wymiaru drzwi. Z kolei klasa odporności na obciążenie wiatrem to C5. Skrzydło drzwi pokryte jest płaszczem stalowym, ramiak wykonany został z tworzywa sztucznego, a wypełnienie stanowi piana termoizolacyjna.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex
Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

W aluminiowych ościeżnicach i progu zastosowano przekładki termiczne. Klienci mogą wybrać drzwi ze skrzydłem gładkim lub ozdobionym oryginalnymi elementami dekoracyjnymi, np. przetłoczeniami, aplikacjami ze stali szlachetnej lub przeszkleniami. Dodatkowo można zamontować naświetla boczne i górne.

reklama

Więcej informacji na temat prowadzonej akcji promocyjnej można uzyskać w Salonach Sprzedaży Vetrex oraz na stronie internetowej https://vetrex.eu/lp/promocjamarzec/

Vetrex


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.