promocja

Promocja Vetrex „Otwórz się na nowe drzwi”

05.10.2021
Udostępnij

Ruszyła akcja promocyjna Vetrex „Otwórz się na nowe drzwi”. Przy zakupie wybranych modeli drzwi zewnętrznych Premium Vetrex można teraz otrzymać rabat do 20%. Promocja potrwa do wyczerpania produktów dostępnych w ofercie specjalnej.

Promocja Vetrex Otwórz się na nowe drzwi. Fot. Vetrex
Promocja Vetrex „Otwórz się na nowe drzwi”. Fot. Vetrex

Ze zniżką do 20% można kupić modele Brume z serii Essence oraz Route z serii Saveur. Osoby, które razem z drzwiami zewnętrznymi wybiorą naświetla, otrzymają rabat na całe zamówienie. W ramach promocji dostępne są drzwi w różnorodnych wersjach kolorystycznych oraz w dowolnym wykończeniu – zarówno lakierowane, jak i pokryte okleiną drewnopodobną. Liczba produktów objętych akcją specjalną wynosi tysiąc sztuk.

W promocji oferujemy drzwi zewnętrzne o różnej stylistyce, by ułatwić klientom dobór produktu dopasowanego do ich indywidualnych upodobań i projektu domu. Model Brume ma skrzydło gładkie, natomiast Route to drzwi z przeszkleniem i dekoracyjnym tłoczeniem. Obok atrakcyjnej stylistyki nasze produkty wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Zapewniają one wysoką termoizolacyjność i są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Standardowe wyposażenie obejmuje także szereg zabezpieczeń zwiększających bezpieczeństwo oraz rozwiązania podnoszące komfort użytkowania. Dodatkowo oferujemy wydłużony okres gwarancyjny, który może wynosić nawet pięć lat

Mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

Doskonałą izolacyjność cieplną i dużą wytrzymałość drzwi Premium Vetrex uzyskano dzięki odpowiedniej konstrukcji. Skrzydło pokryte jest od zewnątrz płaszczem stalowym, ramiak wykonano z tworzywa, a wypełnienie stanowi piana termoizolacyjna. Dodatkowo zastosowano przekładki termiczne w aluminiowych ościeżnicach i w aluminiowym progu. Modele z przeszkleniami wyposażono ponadto w pakiety 3-szybowe z ciepłą ramką dystansową. W efekcie współczynnik przenikania ciepła Ud wynosi w przypadku modeli pełnych do 0,76 W/(m²·K), a przy przeszklonych do 0,84 W/(m²·K). Odporność na obciążenie wiatrem osiąga natomiast klasę C5.

Drzwi Premium Vetrex - model Route z serii Saveur
Drzwi Premium Vetrex - model Route z serii Saveur

By zwiększyć bezpieczeństwo, każde drzwi są standardowo wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Modele z przeszkleniami mają dodatkowo szybę klasy P4, umieszczoną po zewnętrznej stronie pakietu szybowego. Wszystkie drzwi Premium Vetrex są przygotowane pod standard RC2. By uzyskały one taką klasę bezpieczeństwa, wystarczy dobrać przy zamówieniu atestowaną klamkę i wkładkę.

Drzwi Premium Vetrex dostępne są w wersji lakierowanej oraz z okleiną drewnopodobną. Te pierwsze mogą zostać wykończone farbą gładką, strukturalną lub specjalną. Do wyboru są 22 różnorodne kolory – stonowane oraz bardziej wyraziste. Wśród nich znajdują się m.in. odcienie szarości, brązu, zieleni i niebieskiego oraz antracyt, magenta i szampański. Drzwi okleinowane występują w czterech wariantach kolorystycznych: winchester, złoty dąb, orzech i ciemnoszary. Modele z przeszkleniami można zamówić ze szkłem przezroczystym, matowym, refleksyjnym lub weneckim.

ul. Skarszewska 13
83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Jarbetal Aluprof MB-104
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Komsta Aluprof MB-104 Passive
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Awilux Aliplast Star
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Wegiel System HS
drzwi unoszono-przesuwne HST drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Variant HST SL 1600TT HI
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Krispol FEN 76 5S / 5R
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij