TREMCO illbruck organizuje konkurs plastyczny dla dzieci

15.04.2020
Udostępnij

Wielu z nas pracuje aktualnie w domu, starając się godzić pracę z obowiązkami szkolonymi i aktywnościami pozaszkolnymi naszych dzieci.

TREMCO illbruck pragnie Was wesprzeć w zorganizowaniu czasu swoim pociechom, szczególnie teraz. Firma przygotowała konkurs plastyczny dla dzieci, w którym ma do rozdania 10, prawdopodobnie największych na rynku zestawów w drewnianej walizce, na realizację wielu pomysłów artystycznych.

Jak je zdobyć?

  1. Poproś dziecko, aby wyobraziło sobie i narysowało „swój dom przyszłości” (np. za 50, a nawet 100 lat!). Jak każdy artysta, również i one powinny podpisać się swoim imieniem i podać wiek. Technika wykonania pracy, dowolna.
  2. Opublikuj pracę na Linkedin lub Facebooku pod konkursowym postem (znajdziesz go na koncie illbruck Polska), dodając dwa hashtagi: #illbruck #keepkidsbusy
  3. Wypromuj post wśród znajomych i poproś o polubienie pracy – chcemy zaangażować w zabawę jak największą ilość dzieci

Gdy mali artyści będą pochłonięci tworzeniem, poświęć ten czas dla siebie – zrelaksuj się lub naucz czegoś nowego. Czas kwarantanny to czas zagrożeń, ale i szans na rozwój osobisty: nadrobienie lektury, ćwiczenia fizyczne na macie, podszlifowanie języka obcego, upieczenie pierwszego w życiu chleba czy spożytkowanie go na szkolenie on-line illbruck, o czym wkrótce.

Jak illbruck wybierze zwycięzców?

To proste! Zliczy ilości polubień (Like’ów) pod publikacjami prac dzieci na LinkedIn + Facebook. Pierwsza dziesiątka pod kątem ilości polubień zgarnia nagrody. Nie losujemy. Nie decydujemy sami. Zaangażujcie zatem w zabawę jak największą ilość znajomych!

Ważne: Konkurs realizowany jest w ramach RP. Jedno dziecko może zdobyć maksymalnie jedną nagrodę, aby inne też miały szansę. Nagroda trafi do dziecka kurierem najszybciej po zakończeniu konkursu (będziemy prosili o podanie danych i uzgodnimy sposób przekazania nagrody). Głosy pod poszczególnymi pracami zliczamy do 26 kwietnia, do północy.

OKNOTEST.PL i TREMCO illbruck Polska zapraszają do zabawy!

Tremco illbruck Sp. z o.o.

ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13
31-234 Kraków
Polska małopolskie

Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.79 / 5.00
Jarbetal Aluprof MB-79N
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pozbud Ultraglide
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Termo Profil Triline
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Awilux Schüco HS EasySlide
drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Ronkowski Termo Line
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Dobroplast Ovlo
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij