Vetrex szkoli partnerów handlowych online

05.05.2020
Udostępnij

Vetrex uruchomił szkolenia online dla sieci partnerów handlowych na terenie całego kraju. Odbywają się one w ramach Akademii Vetrex. Ich celem jest pogłębianie wiedzy na temat oferty produktowej i dalsze podnoszenie standardów obsługi klienta.

Akademia Vetrex działa od 6 lat. Dotychczas szkolenia odbywały się w bardzo nowoczesnym centrum szkoleniowym w siedzibie firmy. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną firma przeniosła je do Internetu.

Szkolenia online prowadzone są w formie wideokonferencji. Eksperci Vetrex przekazują wiedzę na temat produktów, rozwiązań technologicznych, profesjonalnego montażu oraz obsługi klienta. Obok części prezentacyjnej uczestnicy mają możliwość indywidualnych konsultacji.

Jako producent wysokiej jakości okien i drzwi z segmentu premium chcemy zapewnić klientom fachowe doradztwo przy zakupie oraz profesjonalny montaż – będące uzupełnieniem oferty produktowej. Poprzez szkolenia umożliwiamy naszym partnerom podnoszenie kwalifikacji zawodowych, tak by mogli świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Pragniemy nadal ich wspierać, dlatego uruchomiliśmy szkolenia online

Mówi Paweł Bielak, Prezes Zarządu Vetrex.

Wirtualne szkolenia to kolejny element digitalizacji procesu sprzedażowego. Niedawno firma uruchomiła zdalną obsługę zamówień.

Pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej firma cały czas kontynuuje produkcję, a Autoryzowane Salony Sprzedaży przyjmują zamówienia. Okna i drzwi dostarczane są do punktów dealerskich, następnie przeprowadzane są ich montaże. Wszystko odbywa się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Vetrex jest jednym z pionierów w sprzedaży za pośrednictwem Autoryzowanych Salonów Sprzedaży. Obecnie posiada rozbudowaną sieć złożoną z ponad 100 partnerów handlowych na terenie całego kraju. Przy zakupie produktów za pośrednictwem punktów dealerskich Vetrex, klienci otrzymują fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Doradcy pomagają dopasować okna i drzwi do danego projektu architektonicznego oraz indywidualnych potrzeb i preferencji inwestorów. Przeszkolone przez Vetrex ekipy montażowe wykonują profesjonalny montaż, co pozwala w pełni wykorzystać parametry techniczne stolarki.

Od początku istnienia Akademii Vetrex przeszkolono 1100 przedstawicieli partnerów handlowych i montażystów z całej Polski. Łącznie przeprowadzono ponad 2000 godzin szkoleń.

Vetrex - Okna i Drzwi Premium

Vetrex

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Hensfort Elegant Plus
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
AdamS Visoglide
drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Team Plast Yawal TM 74
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna EkoSun 70
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna EkoSun HST
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Sokółka Puro
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij