Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Jakie wymagania powinien spełnić prawidłowy montaż okien?

Listopad 2022

Patrząc na zawarte umowy i realizowane na ich podstawie zadania, nasuwa się wniosek, że nabywcy i wykonawcy każdy zakres czynności wykonany na budowie w ramach robót instalacyjnych stolarki budowlanej skłonni są nazwać „montażem okien”. Z punktu widzenia obowiązujących przepisów nie jest to ani konieczne, ani rozsądne. Lepiej w tym względzie zachować ostrożność!

Wbrew pozorom nie każdy zakres czynności, nie każda usługa, spełni wymagania, jakie powinien spełnić montaż okien. Co prawda, nie ma jednolitych zasad wykonywania prac montażowych, nie wskazano jedynej właściwej drogi, ale opisano cel, do którego zawsze należy dążyć i który należy osiągnąć.

reklama

Nie wiesz jeszcze, jaki to cel? Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym jakie wymagania powinien spełnić montaż okien, kiedy należy uznać montaż okien za wykonany prawidłowo i co zrobić w przypadku, gdy z góry wiadomo, że wykonana usługa nie spełnia wymagań prawidłowego montażu.

A za tydzień odcinek o dwóch połowach prawdy o oknach energooszczędnych i dowód, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Chcesz uniknąć sporów o jakość montażu szukaj nas na YouTubeSpotifyInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

Oknotest.pl 2022-11-03 00:00:00 aktualizacja: 2022-11-03 13:31:15


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024