Team Balance ALU - okna aluminiowe do domów energooszczędnych

03.12.2021
Udostępnij

Dobrze wybrane okna powinny przede wszystkim odpowiadać oczekiwaniom użytkownika. Okna wybrane doskonale spełnią jednocześnie najwyższe wymagania w zakresie oszczędności energii, przyczyniając się do ograniczania emisji do środowiska pyłów i dwutlenku węgla.

Aluminiowe okna i drzwi balkonowe Team Balance ALU produkowane przez firmę Team Plast, dzięki zrównoważonemu poziomowi wielu istotnych właściwości użytkowych idealnie wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców, a dzięki wyjątkowo niskiej przewodności cieplnej można je stosować w budynkach energooszczędnych, a nawet pasywnych.

Nowoczesna konstrukcja kształtowników umożliwia produkcję zarówno oszkleń stałych, jak i okien i drzwi balkonowych o dowolnej funkcji otwierania. Jednocześnie głębokość ram skrzydeł pozwala stosować pakiety szyb zespolonych o grubości do 63 mm, tym samym każda konstrukcja okienna może posiadać walory podwyższonej odporności na włamanie albo ponadstandardowej izolacyjności akustycznej.

O kompleksowej ofercie firmy Teamplast i technicznych zaletach aluminiowych okien i drzwi balkonowych Team Balance ALU opowiada ambasador marki Bartosz Śniadecki, muzyk, kompozytor, członek zespołu Afromental, uczestnik projektu "Ekspert Jakości" oraz "Trafny Wybór".

Jak dobrze wybrać okna, drzwi tarasowe, na co zwrócić uwagę i jak dopasować ofertę rynku do swoich potrzeb? Sprawdź narzędzie, które pomoże podjąć dobre decyzje o tym, gdzie i jaka stolarka otworowa powinna zostać zamontowana w Twoim domu.

Zobacz także
Popularne