Montaż okien na konsolach, poza licem muru

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00 - 1 głosów Oceń

Stalowe konsole i wsporniki, to pierwsze elementy systemów montażu okien w warstwie ocieplenia jakie kilka lat temu pojawiły się na polskim rynku. Służą do wykonania mechanicznego połączenia okien z murem konstrukcyjnym.

Wykorzystanie ich do montażu okien antywłamaniowych, to wyższa szkoła jazdy. Monterzy firmy KOMFORT z Radomia i Puław, wybitni specjaliści w dziedzinie montażu okien antywłamaniowych w klasie odporności na włamanie RC2 prezentują, jak prawidłowo zamontować okna antywłamaniowe VETREX V82 ProSafe warstwie ocieplenia budynku z zastosowaniem stalowych konsoli i wsporników Knelsen.

Jak połączyć konsole z ciepłym parapetem? Jak można i należy uszczelnić przestrzenie pomiędzy łącznikami mechanicznymi oraz połączenia okien z energooszczędną ramą XPS? Jak wkleja się szybę w oknie antywłamaniowym z wykorzystaniem technologii STV? To wszystko w naszej relacji. Świetna robota i doskonały efekt końcowy!

Logo Firma Rekomendowana
Firma
Rekomendowana

Zobacz także

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?