Pakiet dla domu jednorodzinnego z unikalną folią okienną ME500 Duo

17.04.2014
Udostępnij

Przygotowaliśmy dla Państwa kompletny pakiet promocyjny niezbędny do wykonania prawidłowego montażu okien w ramach popularnego i stosowanego od lat przez profesjonalistów systemu „illbruck i3”. Pakiet obejmuje folię okienną ME500 Duo, klej SP025 do jej zamocowania, piankę FM370 do izolacji termo-akustycznej złącza oraz czyścik AA290 do pianki. Ilości produktów w pakiecie zostały obliczone na wykonanie uszczelnienia złączy okiennych w przeciętnej wielkości domu jednorodzinnym. 

promocja wiosenna TREMCO illbruck
Promocja wiosenna TREMCO illbruck

Proponowany pakiet jest wyjątkowy szczególnie za sprawą folii ME500 Duo o unikalnych właściwościach, która zamontowana w systemie „illbruck i3” pozwala na aktywne osuszanie złącza okiennego 365dni w roku; bez względu na porę roku i panujące warunki klimatyczne wewnątrz i na zewnątrz domu, nie dopuszczając tym samym do zawilgocenia warstwy izolacyjnej - pianki FM370. Parametry izolacyjne złącza utrzymywane są więc zawsze na wysokim poziomie, w całym okresie użytkowania okna

Ta szczególna właściwość „aktywnego osuszania” nie dopuszcza do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni, które tworzą się na skutek ciągłego wykraplania się wilgoci w strefie izolacji oraz strefach przyokiennych – w ciepłych pomieszczeniach, na wychłodzonych powierzchniach. Folia ME500 Duo zwana jest też potocznie folią inteligentną, gdyż reaguje z otaczającą ją wilgocią - otwiera swoje pory jeśli wilgotność wokół niej jest wyższa, pozwalając na wydostanie się jej poza strefę izolacji złącza okiennego i wraca do stanu wyjściowego – „zamyka” pory jeśli wilgotność jest niska. Tym samym reguluje przepływ pary wodnej przez złącze, co ma znaczenie głównie w okresie zimowym, ale także podczas upalnego lata i działania klimatyzatorów wewnątrz pomieszczeń (kierunek przepływu wilgoci zawsze od strony ciepłej do zimnej). Nie ma potrzeby stosowania dwóch różnych folii wewnątrz i na zewnątrz, co jest bardzo wygodne i eliminuje ryzyko pomylenia folii przez monterów podczas montażu okien. System „illbruck i3” to Twoja polisa od przewiewów, która zapobiega niekontrolowanej ucieczce ciepła i pozwala się cieszyć zdrowym klimatem w pomieszczeniu. W parze z energooszczędnym oknem, pozwala ograniczać koszty energii zużywanej zimą na ogrzewanie domu.      

Czas trwania promocji: 14 kwietnia – 16 maja 2014r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów 

Dostępność: Pakiety dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży firmy tremco illbruck. Szczegóły oferty promocyjnej u doradców techniczno-handlowych: 
http://www.illbruck.com/pl_PL/service/contact/for_installers

Uwagi: Pakiet nie obejmuje montażu okien. Liczba pakietów promocyjnych ograniczona!

TREMCO illbruck

Zobacz także