Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Ciepły montaż w mistrzowskim wykonaniu!

Marzec 2016 · WINDMAR

W dniach 07 – 08 kwietnia 2016 roku F.H.U. WINDMAR – Okna Pomorza serdecznie zaprasza inwestorów, architektów, kierowników budowy, monterów oraz wszystkich zainteresowanych do Pruszcza Gdańskiego na otwarty, pokazowy montaż okien Vetrex V90+ w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem elementów nośnych systemu ISO-TOP WINFRAMER niemieckiej firmy ISO-Chemie GmbH.

To jedyna w swoim rodzaju możliwość, by bezpośrednio na placu budowy obejrzeć w pełni profesjonalny montaż okien oraz drzwi balkonowych PSK i HST w warstwie ocieplenia wykonywany przez ekipę monterów, która zdobyła w roku 2015 tytuł Montażowego Mistrza Pomorza Zrzeszenia Montażystów Stolarki, jest Ambasadorem Inicjatywy „Dobry montaż” prowadzonej przez Związek Polskie Okna i Drzwi oraz współpracuje w sposób ciągły z vortalem Oknotest.pl w ramach programu rekomendacji technicznych Pro Quality.

Jeżeli cenicie sobie staranność i jakość wykonania prac montażowych, jeżeli chcecie zapewnić sobie w przyszłości montaż okien na najwyższym profesjonalnym poziomie zapraszamy w dniach 07 – 08 kwietnia od godziny 9:30 do 16:00 do Pruszcza Gdańskiego na budowę znajdującą się przy ul. Lotników Polskich.

Z najwyższą chęcią podzielimy się z Państwem naszą najlepszą wiedzą techniczną z zakresu montażu okien, a przy okazji będzie to również okazja do spotkania z ekspertami firm ISO Chemie GmbH, Vetrex Sp. z o.o. oraz vortalu Oknotest.pl. Taka gratka nie zdarza się codziennie! Wszystkie pytania montażowe i wszystkie odpowiedzi w tej samej chwili i z praktycznymi podpowiedziami wprost na placu budowy!

W imieniu organizatorów zaprasza
Wojciech Żelechowski
F.H.U. WINDMAR – Okna Pomorza

Ze względu na konieczność zapewnienia warunków BHP na placu budowy uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci udziału w praktycznym pokazie zastosowania technologii ISO-TOP WINFRAMER do dnia 04.04.2016 pisemnie, drogą elektroniczną na adres windmar@windmar.pl lub telefonicznie pod nr tel. 600 984 991 albo 58 600 86 00.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku możliwości wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w planowanym terminie prezentacji, a w szczególności temperatur niższych od +5 °C zmuszeni będziemy przełożyć termin wykonania robót montażowych o czym zawiadomimy wszystkich zainteresowanych, którzy wcześniej potwierdzą chęć udziału w pokazie technologii ISO-TOP WINFRAMER.

Obejrzyj mistrzowskie wykonanie „ciepłego montażu okien z PVC-U”. Nie przegap wyjątkowej okazji!!!

WINDMAR 2016-03-15 00:00:00 aktualizacja: 2016-07-28 14:38:16


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.