Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Windmar - Sprawdzona Firma na trudniejszy czas.

Czerwiec 2023 · WINDMAR

Dobre okna, prawidłowy montaż oraz wykonawca, któremu można zaufać, tego szukają inwestorzy budujący domy. Wybór nie jest łatwy, bo ufanie jest trudne, a wiedzieć komu zaufać jest jeszcze trudniejsze. Mówi się, że trzeba z kimś beczkę soli zjeść żeby go dobrze poznać. Nie trzeba, teraz wystarczy zajrzeć na listę sprawdzonych firm, z którymi warto współpracować na placu budowy. Czym różnią się sprawdzone firmy od konkurencji? Zobaczcie sami! Poznajcie WINDMAR, sprawdzoną firmę z Pomorza.

WINDMAR – OKNA POMORZA, to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo, założone dziewiętnaście lat temu przez Marzenę i Wojciecha Żelechowskich. Od chwili powstania, zajmuje się sprzedażą i montażem okien plastikowych, aluminiowych i drewnianych oraz związanych z oknami akcesoriów: rolet, żaluzji fasadowych, markiz, parapetów, a także niezbędnych w każdym budynku bram garażowych i drzwi zewnętrznych.

Założyciele WINDMAR - Marzena i Wojciech Żelechowscy
Założyciele WINDMAR - Marzena i Wojciech Żelechowscy

Dzisiaj, oprócz założycieli, Pani Marzeny i Pana Wojciecha, w firmie pracują także ich dzieci. Paweł, odpowiedzialny za sprawy prawidłowego montażu oraz Agnieszka specjalistka do spraw sprzedaży. Rodzinne przedsięwzięcie wspomagają pracownicy, chociaż trafniej byłoby o nich powiedzieć przyjaciele rodziny, Magda, Violetta, Marcin, Wiesław i Kamil. Ta doskonale zgrana i świetnie współpracująca ekipa obsługuje dwa przestronne i doskonale wyposażone biura handlowe.  W Tczewie, przy ul. Obrońców Tczewa 6/3 oraz w Chwaszczynie przy ul. Gdyńskiej 103.

Znajdziecie w nich wszystko, co w każdym salonie okiennym być powinno. Kompetentnych doradców, wzory konstrukcji okiennych, od prostych okien po wielkoformatowe drzwi tarasowe HST oraz przykłady sprawdzonych i skutecznych rozwiązań montażowych. W takim miejscu każdy z inwestorów może spokojnie obejrzeć interesujący go produkt i uzyskać wszystkie informacje niezbędne do podjęcia optymalnej decyzji zakupowej.

Salon WINDMAR w Chwaszczynie - przesuwne drzwi tarasowe HST
Salon WINDMAR w Chwaszczynie - przesuwne drzwi tarasowe HST

Kto najczęściej korzysta z usług firmy, kim są klienci firmy WINDMAR? Agnieszka Milbrod odpowiedzialna za kontakt z nabywcami mówi o tym tak:  

Nie skupiamy uwagi na ogromnych budowach albo sprzedaży wielkoformatowych konstrukcji do okazałych rezydencji. Jesteśmy rodzinną firmą z Pomorza, która profesjonalnie i z klasą, chce obsługiwać inwestycje innych pomorskich rodzin, które znalazły tutaj swoje miejsce na ziemi. Dla nas każde zlecenie jest ważne, a każdy dom wspaniały, bo wiemy ile trudu, ile wyrzeczeń jest potrzebnych, by go zbudować w rozsądnym czasie i za rozsądne pieniądze. Takich ludzi nie można zawieść w ich oczekiwaniach i nadziejach. Dla takich rodzin naprawdę warto się strać.

W ciągu 19 lat istnienia WINDMAR współpracował i obsłużył tysiące pomorskich inwestorów, wnosząc swój wkład w budowę setek małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych oraz termomodernizację mieszkań. Wiemy już, co firma mówi o swoich klientach, a co klienci mówią o firmie?

Zapytaliśmy o to wiele osób, które w różnym czasie zdecydowały się na współpracę z firmą WINDMAR. Najczęściej powtarzane frazy, to: „Niezawodna firma”. „Można im zaufać” i „Polecam”. Skąd taka jednomyślna siła poleceń klientów? Sukces tej niewielkiej rodzinnej firmy zamknięty jest w dwóch słowach: „troszeczkę więcej”. WINDMAR robi wszystko to, czego oczekują klienci i jeszcze… troszeczkę więcej. To wydaje się być jedyna właściwa droga, aby zyskać uznanie klientów, bo tylko w słowniku najpierw jest powodzenie, a dopiero potem praca.

Dom jednorodzinny, w którym firma WINDMAR zamontowała okna, drzwi, rolety oraz bramę garażową
Dom jednorodzinny, w którym firma WINDMAR zamontowała okna, drzwi, rolety oraz bramę garażową

Jeżeli ktoś pomyślał, że wszystko to co wcześniej napisałem, to pic na wodę i zwykła reklama, to bardzo się pomylił. Portal Oknotest.pl obserwuje i uczestniczy w rozwoju firmy WINDMAR od dekady. Poznaliśmy się dokładnie 19 czerwca 2012. Wracając z meczu Chorwacja – Hiszpania rozgrywanego dzień wcześniej w Gdańsku, całkiem przypadkowo trafiliśmy na plac budowy domu jednorodzinnego, na którym firma montowała okna. Pomogliśmy rozwiązać pewien problem techniczny i dalej samo się potoczyło. Dzięki pasji, zaangażowaniu całego zespołu i markowym partnerom, WINDMAR krok po kroku zdobywał odpowiednią wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Dzisiaj, wysoki poziom kompetencji, daje firmie realną przewagę rynkową i nie są to puste przechwałki.

20 listopada 2012 roku WINDMAR, jako pierwsza firma w Polsce zamontował okna w warstwie ocieplenia w systemie Illbruck MOWO. Jako ciekawostkę mogę dodać, że w tej realizacji firma, jako pierwsza w Europie wykorzystała system MOWO do montażu drzwi tarasowych HST, co zaskoczyło, nawet konstruktorów ILLBRUCKA. Od tego czasu minęło już 11 lat, a drzwi mają się świetnie i do dzisiaj działają nienagannie, co możecie zobaczyć w naszym filmie!  A ten pierwszy montaż w MOWO opisaliśmy w artykule: „TREMCO Illbruck MOWO. Pierwszy polski MOWO dom”.

02 czerwca 2017 roku WINDMAR, przy udziale notyfikowanego Mobilnego Laboratorium Techniki Budowlanej, jako pierwsza firma w Polsce wykonał profesjonalne badanie szczelności montażu. 100% szczelności na przenikanie powietrza. 100% wodoszczelności przy prędkości wiatru 112 kilometrów na godzinę i ciśnieniu 600 Paskali.

Relację z tego badania przedstawiliśmy w artykule: „WINDMAR – idzie na całość! „Ciepły montaż” pod kontrolą.” W ciągu kolejnych lat firma sprawdzała jakość usług montażowych wielokrotnie za każdym razem uzyskując równie doskonałe wyniki. Czy może być lepsza miara dla prawidłowego montażu okien? Ja takiej nie znam.

Świadectwo z badania szczelności montażu wykonanego przez firmę WINDMAR
Świadectwo z badania szczelności montażu wykonanego przez firmę WINDMAR

WINDMAR, to także jedyna firma handlowo-montażowa, która z własnej inicjatywy organizuje otwarte pokazy montażu okien, na które zaprasza zarówno inwestorów, jak i firmy montażowe. Pisaliśmy o tym w artykule: „Windmar. MOWO. Bałdowo.” Może ktoś powie, że szkolenie lokalnej konkurencji, to rzecz niespotykana i dziwna, ale to ma sens!

Silni i profesjonalni konkurenci, to silniejszy i bardziej profesjonalny WINDMAR. Silny i profesjonalny WINDMAR, to wyższy poziom usług dla klientów. Koło się zamyka. „Troszeczkę więcej”, pamiętacie te dwa ważne słowa, które budują siłę marki? To jest właśnie troszeczkę więcej!

Wysoki poziom kompetencji, profesjonalizm i codzienna rzetelność! Naszym zdaniem w tym właśnie tkwi siła WINDMARU, małej rodzinnej firmy z Pomorza, której motto brzmi: „Nigdy nie podpiszemy się własną marką i własnym nazwiskiem pod produktem lub usługą, która nie ma w sobie tego, co jest najlepsze w nas samych.”

W Polsce, każdego roku sprzedaje się i montuje kilka milionów okien. Wśród tysięcy firm handlowych, każdy z nabywców musi znaleźć partnera, któremu zaufa. Ufanie jest trudne. Wiedzieć, komu zaufać, jest jeszcze trudniejsze. WINDMAR, to sprawdzona firma, której można zaufać. Polecamy.

Oknotest.pl 2023-06-26 08:00:00


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024