Team-Plast podczas targów Budma 2019

Zobacz także: BUDMA 2019

Okna i drzwi to nie tylko kurz i zgiełk placu budowy albo codzienna niewdzięczna robota, gdy chronią nas przed chłodem, deszczem albo nieproszonymi gośćmi. Co jakiś czas także i one mają swoją niedzielę, czas podziwiania i zachwytów. Każdego roku podczas targów BUDMA okna świętują.

Stoją wymuskane i wypieszczone tylko po to by zachwycać swoją funkcjonalnością i techniczną urodą. Zobaczcie sami, jak świętują okna. Zapraszamy na święto okien prezentując migawki ze stoiska firmy TEAMPLAST jednego z niewielu producentów, który świetnie potrafi łączyć to, co w oknie piękne z tym co w nim pożyteczne.

Prezentowane przez firmę mimośrodowe aluminiowe drzwi zewnętrzne z przesuniętą osią otwierania i drewnianym panelem wypełnienia, czyli tak zwany pivot, to prawdziwie elegancka i piękna rzecz. Automatycznie otwierane drzwi tarasowe HST albo przeróżne kombinacje glascornerów wydają się przy nich już tylko takie… zwyczajnie pożyteczne.

Stradomia Wierzchnia 88a
56-500 Syców
Polska dolnośląskie

Zobacz także

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?