Okno przesuwne SmartSlide w roli głównej - czyli alternatywa dla okien podnoszono przesuwnych HS!

08.04.2021
Orzysz
Udostępnij

Dziś przedstawiamy Państwu krótką fotorelację przedstawiającą prawidłowy montaż stolarki okiennej wyprodukowanej przez markę AdamS! Dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Orzysz w bliskim sąsiedztwie Naszego rodzinnego Giżycka, wyposażony został w okna PVC-U w systemie Aluplast Ideal 8000.

Na szczególną uwagę zasługuje coraz chętniej wybierane przez Inwestorów okno tarasowe odstawno-przesuwne typu SmartSlide. Jest to ciekawa i bardziej "ekonomiczna" alternatywa dla najpopularniejszych obecnie okien podnoszono-przesuwnych HST. Oba rozwiązania posiadają zalety jak i wady, na etapie przed zakupowym ważna jest więc współpraca z profesjonalnym salonem sprzedaży, aby wybór okna tarasowego spełniał wymagania stawiane zarówno przez Inwestora jak i sam budynek!

Prawidłowe mocowanie mechaniczne stolarki okiennej w budynku wykonane zostało za pośrednictwem kotew i kątowników stalowych oraz śrub ramowych. Stabilne podparcie konstrukcji zapewniają podwaliny purenitowe.

Szczelne połączenie ościeży okien z murem gwarantuje od strony wewnętrznej powłoka uszczelniająca paroszczelna, natomiast od strony zewnętrznej folia pogodowa o podwyższonej odporności na promieniowanie UV. Izolacja podproży wykonana została z użyciem fartuchów EPDM.

Pozdrawiamy
Zespół Studio Okien Dardziński - Firma z pasją!

Studio Okien Dardziński

Zobacz także