Vetrex w Rankingu Okien

Vetrex logo miniatura
2526 diament ikona
1514
Technika okienna
1012
Oceny i opinie
Opinie i oceny Gdzie kupić?

Okna i drzwi balkonowe Vetrex

Pokaż okna: PCV

SLIDE'UP

38
1 konstrukcja w Rankingu Okien

LUM`UP

311
10 konstrukcji w Rankingu Okien

V82

401
12 konstrukcji w Rankingu Okien

V82 ProSafe

405
12 konstrukcji w Rankingu Okien

V70

231
9 konstrukcji w Rankingu Okien

HST V70

66
2 konstrukcje w Rankingu Okien

HST V82

71
2 konstrukcje w Rankingu Okien

Patio Automatic

43
1 konstrukcja w Rankingu Okien

Patio Air

33
1 konstrukcja w Rankingu Okien
Vetrex lokalizacja firmy - mapa

ul. Skarszewska 13
83-110 Rokitki
Polska pomorskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

Najnowsze opinie o firmie i oknach Vetrex

Zobacz wszystkie
Gość 19.08.2021 9 0 9 0

Okna godne polecenia, a dlaczego? Okna miałam montowane w 2013 r., dość duży pakiet i w miarę z wysokiej półki. Przez ten czas okna sprawdziły się w stuprocentach, są szczelne i wizualnie bardzo ładne. Pomimo ciemnego koloru futryn, przez cały czas użytkowania kolor pozostał bez zmian i nadal super wygląda. Ponadto duży plus za obsługę pogwarancyjną - pękła mi szyba w jednym z dużych pakietów szybowych, oczywiście już po gwarancji. I tutaj Vetrex stanął na wysokości zadania - szyba wymieniona ekspresowo, fachowe; solidne i profesjonalne podejście do klienta. Ponadto dodatkowo sprawdzono i wyregulowano wszystkie okna na koszt firmy. Gdybym miała dokonać ponownie zakupów, na pewno zdecydowałabym się na identyczny pakiet z firmy Vetrex.

Gość 07.07.2021 4 0 4 0

Witam, Okna ogólnie dobrej jakości po za małymi wyjątkami. Na jednym oknie uszkodzona uszczelka od strony zewnętrznej przy szybie (sprawnie wymieniona w ramach gwarancji) oraz na innym oknie balkonowym porysowany pakiet szybowy od strony wewnętrznej. Serwisant podczas wymiany uszczelki miał wymienić pakiet szybowy co oczywiście zrobił z tym że szyba, która przyszła ma widoczną (z 4 metrów) wadę na szkle w postaci łezki. Czekamy na kolejny krok mam nadzieje, że tym razem szyba która przyjdzie będzie bez wad. Sam serwis, gwarancja bez zarzutów natomiast kontrola jakości produktów chyba kuleje. Każde jedno okno przy otwarciu wykazuje luzy w górnej części ramy. Jak to określił serwisant luz na okuciu musi być i nie da się z tym nic zrobić i jest w normie. Na pytanie jaki jest dopuszczalny luz i w jaki sposób dokonał pomiarów czy mieści się w normie nie odpowiedział. Efektem jest to że podczas otwierania okna mamy efekt jakbyśmy otwierali okno równocześnie z uchyłem. Regulacji po montażu dokonali Panowie, którzy montowali okna niestety nie wiele to zmieniło.

Gość 05.05.2021 11 0 11 0

Vetrex -Pruszcz Trafilśmy do vetrexu z polecenia,wcześnej brat i siostra wymieniali tam okna i byli bardzo zadowoleni.Począwszy od Pań w biurze po montaż z Panem Marcinem wszystko odbyło się bez zastrzeżeń zgodnie z umową i o czasie.Panie w biurze bardzo kompetentne i życzliwe,a Pan Marcin to bardzo dobry fachowiec.Porządny produkt,ceny przyzwoite i solidny montaż.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy !!!

Gość 07.04.2021 13 7 13 7

Porządny produkt i serwis gwarancyjny. Mamy od 3 lat v82 prosafe i spisują się bardzo dobrze. Po montażu jedno okno wymagało regulacji - serwis przyjechał, wyregulował i to tyle jeśli chodzi o komplikacje :) Montaż na duży plus - staranie wykonany, choć zajął trochę czasu.

Gość 03.04.2021 5 4 5 4

bo długich bataliach z deweloperem, wymienialiśmy nowe/stare (3 letnie) okna plastikowe bo dramat był... wybór po tych przebojach nie był łatwy. Padło na vetrexową vekę. Dużo zabawy z montażem było bo w budynku już mieszkaliśmy ale udało się wszystko wyprostować po deweloperze partaczu. Pierwsza zima i jest o niebo lepiej niż było przy starych/nowych oknach. Nie wieje, nie ciągnie chłodem po kostkach przy balkonie. Mniej zaparowane. Uważajcie na jakość okien w nowym budownictwie. Ps. z deweloperem ciągle walczymy.

Publikacje dotyczące firmy Vetrex i jej produktów